Wollox Pro - Ekranlarını Özgürleştir

 

   

      

Riskler ve Zorluklar

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar göz önünde bulundurulduğunda, yüksek katma değerli ürünlerin önemi artmakta ve yurtdışına daha az bağımlı ürünlerin yerli ve milli olarak üretilmesi kaçınılmaz hale gelmektedir. Wollox bu ihtiyaçların karşılanabilmesi ve ülke ekonomimize destek olabilmek için üretimini mümkün olan en yüksek düzeyde yerli kaynaklar ve üreticilerle gerçekleştirmektedir. Enjeksiyon kalıpları dahil ülkemizde yapılabilecek olan her şey yerli firmalar ile birlikte yapılmaktadır. Global pazara hitap edecek ve eşsiz özellikleri ile rekabet gücü yüksek olan Wollox'un maliyetlerinin aşağılara çekilebilmesi ve marka imajının ürün kalitesine uygun oluşturulabilinmesi için ek finans gücüne ihtiyaç duymaktayız. Wollox için Arıkovanı’ndan vereceğiniz destek sayesinde ihtiyaç duyduğumuz finans desteği sağlanmış olacak ve bütün Dünya’ya ülkemizden çok kaliteli ve rakiplerinden çok ustun özellikli ürünlerin çıkabileceğini hep birlikte gösterebileceğiz.

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Alaattin Tamer Cengiz

Öğretmen

[email protected]

Gazi Ünv. Yönetim Bilişim Sistemleri MIS(Ms) Ankara Ünv Spor Yöneticiliği(Bs) Bilgisayar Programcılığı(As) Ankara Deneme Lisesi(Hs)

Destek Paketleri

Wollox Pro nedir?

Wollox Pro yeni nesil flat TV ve projeksiyon kullanımını kolaylaştıran bir görüntü kontrol sistemi olarak tanımlanabilir. Wollox Pro görüntü kontrol sistemi, yeni nesil flat TV ve projeksiyon cihazlarının verimli ve etkileşimli kullanılmasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Wollox Pro yeni nesil flat TV ve projeksiyon kullanımını kolaylaştıran görüntü kontrol sistemi; fuar alanları, konferans salonları, büyük toplantı salonları ve benzeri geniş alanlarda rahatça kullanılabilir. Projeksiyon cihazlarının sunum yapılan bilgisayarlarla kablosuz bağlantı kurmasını sağlayan cihaz, görüntünün yansıdığı alanı etkileşimli çalışma alanına çevirmesi için tasarlanmış ve üretilmiştir. Wollox Pro sunduğu kullanım kolaylığı sayesinde projeksiyon cihazı ve bilgisayar arasındaki uzak mesafe kablolama zorluğunu da ortadan kaldırmaktadır.

Wollox Pro nasıl kullanılır?

Wollox Pro, uzaktan yönetim kalemi sayesinde projeksiyon cihazının yansıdığı alanı (projeksiyon perdesi, tahta, duvar, cam, televizyon vb.) dokunmatik hale getirir ve bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilmenizi sağlar. Toplantı, sunum ve konferans gibi ortamlarda kullanılan ve kullanım kolaylığı sunan Wollox Pro, tablet ve cep telefonu üzerinden de rahatça kullanılabilir.

Wollox Pro özellikleri ve avantajları nelerdir?

Wollox Pro sayesinde daha önce bilgisayar üzerinden yapılan çalışmalar daha işlevsel hale gelmiştir. Cihaz, projeksiyon ve bilgisayar arasındaki kablo yoğunluğunu ortadan kaldırarak daha rahat ve güvenilir bir ortam sunar. Daha önce bilgisayar üzerinden yaptığınız çalışmalara Wollox Pro sayesinde görüntünün yansıdığı alanda rahatça devam edebilirsiniz. Wollox Pro uzaktan görüntü kontrol sistemi Radyo Frekans protokolü kullanarak, wi-fi kullanan benzer ürünlere nazaran daha hızlı veri ve görüntü transferi sağlar. Bu sayede takılma, donma ve gecikme gibi sorunların yaşanmasını da ortadan kaldırır. Wollox Pro uzaktan görüntü sistemi kolay kurulumu ve her türlü görüntü yansıtma sistemine uyumlu olması sayesinde, istenmesi durumunda başka bir cihaz ve mekanlara taşınabilmekte/kullanılabilmektedir. Sabit bilgisayarı olmayan, her kullanıcının kendi bilgisayarını getirdiği alanlarda Projeksiyon ve TV bağlantılarınızı tak-çalıştır (Win- Mac) özellikle kullanabilecek özelliği tercih edebilirsiniz.

Wollox Pro kimler tarafından kullanılabilir?

Wollox Pro’un kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle okullarda, kurslarda, toplantı ve konferans salonlarında ya da oteller ve fuarlarda kolaylıkla kullanılabilir. Bu sebeple öğretmenler, seminer düzenleyenler, konuşmacılar ve iş adamları Wollox Pro ürününü kolaylıkla kullanılabilir.