Twin | Çocuklar için Bilim Kiti


10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Yakup Ateş

Satış ve İş Geliştirme

[email protected]

Twin Bilim ekibi Etkinlik ve Satış Sorumlusu

Ürünler

Twin Bilim Seti


Eğitim’in geleceğimizin temeli olduğunu hepimiz biliyoruz. Çocuklar eğitirken aynı zamanda eğlendiren Twin Bilim Seti aslında bir eğitici oyuncak. Çocuk eğitimi’nin önemini vurgulayarak üretilen Twin Bilim Seti, çocuğunuz hayal gücünü geliştirecek ve ona Robotik Düşünme becerisi katacak. İçinde 11 adet elektronik modül ve 15 örnek deney bulunduran Twin Bilim Seti çocuğunuz sınırsız proje hayata geçirebilecek. Çocuğun hayal gücü nasıl geliştirilir diye düşünen ailelerin cevabı Twin Bilim Seti’nde!


Çocuklar İçin Bilim Seti

Dünyanın geleceği için oldukça çocuk eğitimi oldukça önemli görülüyor. Alt başlıklardan biri de Çocuklar için bilim eğitimi. Bu amaç doğrultusunda üretilen ve çocuklar için bilim seti olan Twin, çocuklar için deneyler ile eğitmeyi ve eğlendirmeyi amaçlıyor. Özellikle çocukların hayal gücü nasıl gelişir sorusunda çocuklar için bilim setleri çok faydalı olabiliyor. Siz de çocuklar için bilim seti alarak çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmesine ve çocuğunuz eğlenirken öğrenmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Oyuncak Bilim Seti

Çocukların erken yaşta eğitime başlaması oldukça önemli. Bu da bize eğitici oyuncakların önemini gösteriyor. Oyuncak bilim setleri çocukları hem eğlendiriyor hem öğretiyor. Bunun yanında çocuklara bilim sevgisi katabilecek olarak oyuncak bilim setleri çok faydalı olabiliyor. Oyuncak bilim setleri kategorisinde bulunan eğitici oyuncak Twin bilim seti, çocuklara bilim sevgisi katmak için üretildi. Siz de çocuğunuza Twin oyuncak bilim seti alarak çocuğun eğitimine katkıda bulunabilirsiniz.