Riskler ve Zorluklar

Swenna'yı hayata geçirmek ve muhteşem çalışmasını sağlamak için 18 aylık ciddi bir Ar-Ge çalışması yaptık. Bu süreçte teknolojinin sorunsuz çalışması, sizin herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için çok uğraştık. Teknolojimizi test etmek için hazırladığımız B-Pouch isimli bisiklet çantası 200 bisikletçi tarafından aktif olarak kullanılmakta. Özel üretim olarak hazırladığımız kol çantalarını da 2018 yılı sonundan beri 50'ye yakın kullanıcı ile test ediyoruz. Arıkovanı'ndaki en önemli amacımız olabildiğince fazla kişiye ulaşıp, seri üretim ile maliyetleri düşürmek ve akıllı çanta kavramını Türkiye'de yaygınlaştırmak. Çözmemiz gereken en temel zorluk seri üretime geçerken üretim bandını en kaliteli ürünü, en verimli şekilde üretebilecek biçimde tasarlamak. Testleri tamamlanmamış, daha iyi çalışabileceğini düşündüğümüz Bluetooth gibi ek özellikleri sonradan eklenebilir şekilde sunuyoruz. Bunun iki sebebi var birincisi, ilk etapta çantaların teslimine odaklanıp işimizi tamamladıktan sonra ek özellikleri geliştirmeye daha fazla vakit ayırabiliriz. İkinci ise bu özellikleri istemeyen kişiler bunun için ödeme yapmak zorunda kalmazlar.

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Atakan Sayın

Kurucu

[email protected]

Swenna’nın kurucularındanım. Dünyadaki en önemli şeyin girişimcilik olduğunu düşünüyorum. Yeni şeyler üretmeye bayılıyorum.

Destek Paketleri

Akıllı Çanta Nedir?

Akıllı saatler, akıllı telefonlardan sonra şimdi de sıra akıllı çantalarda. Akıllı çantalar, bildiğimiz çanta anlayışının dışına çıkarak telefon ve bilgisayar şarjı, koruma sistemi gibi pek çok kolaylık sunuyor. Akıllı çantalar kullanıcı dostu olarak tasarlanıyor. Teknolojik ürünlerinize kolayca entegre olabilen akıllı çantalar hayatı sizin için kolaylaştırıyor. Akıllı çantalar sayesinde kablo ve aksesuara gerek duymadan ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

 

Akıllı Çantanın avantajları neler?

Akıllı çanta sayesinde akıllı telefonlarınızı hiçbir kablo bağlantısı gerekmeden şarj edebilirsiniz. Akıllı çantalar üzerlerinde bulunan çeşitli bölmelerle dijital bilgilerinizin güvenliğini sağlar. Akıllı çantalar sayesinde bilgisayarlarınızı da şarj etme şansınız var. Ayrıca akıllı çantalar çağrılarınızı size titreşimle bildirebiliyor. Bu sayede çağrılarınızı yanıtlayabilir ya da dokunmatik özellikleri sayesinde reddedebilirsiniz. Bildiğimiz çantalarda bir şey ararken hepimizi zorlanıyoruz. Akıllı çantaların led aydınlatma özellikleri sayesinde çantada bir şey ararken zorlanmayacaksınız.

 

Swenna’nın özellikleri neler?

Swenna akıllı çantanın kablosuz şarj cebi sayesinde kablo bağlamadan, düğmeye basmadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Swenna’nın Led aydınlatma özelliği ile eşyalarını kolayca bulabilirsiniz. Telefonunuzu kullanırken şarj etmek istiyorsanız Swenna’nın usb şarj özelliğini kullanabilirsiniz. Akıllı çanta Swenna’nın RFID koruma cebi ile dijital bilgilerini güvende tutabilirsiniz. Swenna’yı kablosuz şarj pedi ile şarj edebilirsiniz. Akıllı Çanta Swenna’da kullanılan tüm ürünler suya dayanıklıdır. Swenna’nın anahtarlık özelliği sayesinde anahtarınızı çantadan çıkarmadan kullanabilirsiniz. Swenna’nın kulaklık tutucu bölmesine kulaklığınızı asabilirsiniz. Ayrıca Akıllı Çanta Swenna’nın çengelli ek taşıyıcı özelliği ile çanta kapasitenizi artırabilirsiniz. Bluetooth özelliği de bulunan swenna, sizlere gelen tüm çağrılardan titreşim ile haberdar olma ve sapına dokunarak çağrıyı reddedebilme fırsatı da sunuyor.