10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Atakan Sayın

Kurucu

[email protected]

Swenna’nın kurucularındanım. Dünyadaki en önemli şeyin girişimcilik olduğunu düşünüyorum. Yeni şeyler üretmeye bayılıyorum.

Ürünler

Akıllı Çanta Nedir?

Akıllı saatler, akıllı telefonlardan sonra şimdi de sıra akıllı çantalarda. Akıllı çantalar, bildiğimiz çanta anlayışının dışına çıkarak telefon ve bilgisayar şarjı, koruma sistemi gibi pek çok kolaylık sunuyor. Akıllı çantalar kullanıcı dostu olarak tasarlanıyor. Teknolojik ürünlerinize kolayca entegre olabilen akıllı çantalar hayatı sizin için kolaylaştırıyor. Akıllı çantalar sayesinde kablo ve aksesuara gerek duymadan ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

 

Akıllı Çantanın avantajları neler?

Akıllı çanta sayesinde akıllı telefonlarınızı hiçbir kablo bağlantısı gerekmeden şarj edebilirsiniz. Akıllı çantalar üzerlerinde bulunan çeşitli bölmelerle dijital bilgilerinizin güvenliğini sağlar. Akıllı çantalar sayesinde bilgisayarlarınızı da şarj etme şansınız var. Ayrıca akıllı çantalar çağrılarınızı size titreşimle bildirebiliyor. Bu sayede çağrılarınızı yanıtlayabilir ya da dokunmatik özellikleri sayesinde reddedebilirsiniz. Bildiğimiz çantalarda bir şey ararken hepimizi zorlanıyoruz. Akıllı çantaların led aydınlatma özellikleri sayesinde çantada bir şey ararken zorlanmayacaksınız.

 

Swenna’nın özellikleri neler?

Swenna akıllı çantanın kablosuz şarj cebi sayesinde kablo bağlamadan, düğmeye basmadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Swenna’nın Led aydınlatma özelliği ile eşyalarını kolayca bulabilirsiniz. Telefonunuzu kullanırken şarj etmek istiyorsanız Swenna’nın usb şarj özelliğini kullanabilirsiniz. Akıllı çanta Swenna’nın RFID koruma cebi ile dijital bilgilerini güvende tutabilirsiniz. Swenna’yı kablosuz şarj pedi ile şarj edebilirsiniz. Akıllı Çanta Swenna’da kullanılan tüm ürünler suya dayanıklıdır. Swenna’nın anahtarlık özelliği sayesinde anahtarınızı çantadan çıkarmadan kullanabilirsiniz. Swenna’nın kulaklık tutucu bölmesine kulaklığınızı asabilirsiniz. Ayrıca Akıllı Çanta Swenna’nın çengelli ek taşıyıcı özelliği ile çanta kapasitenizi artırabilirsiniz. Bluetooth özelliği de bulunan swenna, sizlere gelen tüm çağrılardan titreşim ile haberdar olma ve sapına dokunarak çağrıyı reddedebilme fırsatı da sunuyor.