Sunmood: Güneş enerjisi ile sınırsız yaşa!

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ŞARJ ET SINIRSIZ ENERJİNİN TADINI ÇIKAR!

‘’Sınırsız enerji. Bir ürünün size vaat edebileceği daha güçlü bir iddia olabilir mi, emin değiliz. Sunmood olarak, güneş enerjisiyle içinizi ısıtmaya devam ediyoruz.

Biz, endüstriyel başarımızı zarif tasarımlarla birleştirirken, çevre bilincinde ufkunuzu genişletmeye kararlıyız.''

                                                                                 

GÜNEŞ HERAN SENİNLE!

Gökyüzündeki parlak, sarı noktayı yeterince takdir ediyor musunuz? Ona borçlu olmadığımız, neredeyse hiçbir şey yok. Lakin daha fazlası mümkün. Enerjiye olan tüm ihtiyacın için de Güneş'e güvenebilirsin. İster doğada, ister şehrin kalbinde. Partilerinde,davetlerinde, sevdiklerinle olduğun her yerde. Maceracı ruhun, seni keşfedilmemiş topraklara götürse bile. İş hayatında mücadele verirken, veyahut kendini ödüllendirirken. Güneş'in olduğu her yerde, ihtiyacın olduğu her an Sunmood seninle. Unutma Sunmood ile Dünya Senin!

SUNMOOD NE YAPAR?

Güneşi gördün mü asla korkma! Sunmood ile artık ne şarjın bitecek ne de şarkının en keyifli yerinde müzik kesilecek. Sunmood'unu güneşin altına koy ve 4.5 Milyon yıldır sınırsızca dünyamızı aydınlatan ve dünyamızın tek enerji kaynağı olan güneş senin yaşamını kolaylaştırsın. Gerçekten bu kadar basit! Sunmood ürünleri güneşten aldığı enerjiyi sizlerin eline sunacak şekilde tasarlandı. 

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Sunmood ürünlerimizi 2 kategori altına ayırıyoruz!

1- Güneş Enerjisi ile çalışan hoparlörler

2- Anlık Şarj aletleri 

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇALIŞAN BLUETOOTH HOPARLÖRLER

Parkta, plajda, ormanın derinliklerinde, terasta aslında her yerde gözlerimizi kapatıp müziği hissetmeyi siz de çok sevmiyor musunuz? Seviyorsunuz da bir süre sonra müzik bir anda kesiliyor. Pardon klasik höparlörde kesiliyor çünkü sarjları bitiyor. Sunmood olarak; Suntune ve Tune S1 ile bu sorunu ortadan kaldırdık. Artık açacak şarkı bulamayana kadar hoparlörünüz çalmaya devam edecek ya da bütün şarkı listeleriniz tükenecek:) (Merak etmeyin biz size şarkı önerisinde bulunuruz.) 

''10 dkk. güneş enerjisi ile sarj et 30 dkk. müzik dinle!''

Güneş Enerjisi ile çalışan hoparlörlerinizi güneşin altına koyduğunuzda başka hiç bir şey yapmadan pilleri dolmaya başlayacaktır. Müzik açmak için kablosuz olarak bluetooth ile bağlanmanız yeterlidir. Ayrıca güneş olmayan ortamlarda şebekeden de hoparlörlerinizi şarj edebilirsiniz. 

SUNTUNE

 

TUNE S1

 

 

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE ÇALIŞAN ANLIK ŞARJ ALETLERİ

Artık güneşin olduğu hiçbir yerde şarjın bitmeyecek. Güneşi gördüğün her an Sunmood anlık şarj aletlerini çıkarıp telefonunu, tabletini USB ile şarj olabilecek tüm teknolojik ürünlerini şarj edebilirsin. 

Prizini yanında taşı!

Sunmood anlık şarj aletilerini kullanmak çok basit! Suntouch ve Sunbag'ini güneşi gördüğün anda aç, telefonunu bağla ve hızlıca şarj et. Taşıması kolay, şarj etmesi ondan kolay. Yanında prizini taşı şarjın hiç bitmesin!

 SUNBAG

 

SUNTOUCH 15.9 W

 

SUNMOOD KİMDİR?

Sunmood, 2017’den bu yana solar teknolojiler üzerine çalışmalar yapan ve girişimci bir ruha sahip olan I-SUN’ın alt markasıdır.

Sunmood’un hedeflerinden en önemlisi; solar enerjiyi günlük hayatın bir parçası yaparak, yenilikçi uygulamaları kullanıcıları ile buluşturmaktır.

Sunmood olarak farkımız;

Güneş sayesinde sonsuz enerji kaynağını tüketici elektroniği ile buluşturmak.

Güneş Enerjisi alanında tamamen Türk tasarım ve mühendis ekiplerinden oluşmuş tek firma olmak.

Tasarım ve Ar&Ge çalışmalarını şirket bünyesinde yapıp her birinin tescilini almak.

Muadil ürünlere nazaran 2 sene garanti verebilmek.

 

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Neyran Öz

Avukat- Genel Müdür Yardımcısı

[email protected]

2015 yılından bu yana start up danışman avukatı olarak başladığım bu serüvene güneş enerjisini de ekledim!

Ürünler