Kodgem Straight | Dik Durmak İçin Teknolojik Çözüm

Kodgem Straight

Kişisel Duruş Antrenörü

Duruşunuzu yalnızca 21 günde iyileştirmenin
en basit, en hızlı ve en doğal yolu olan
STRAIGHT ile tanışın

 

Kodgem Straight ile dik duran kız

STRAIGHT, Duruşunuz bozulduğu zaman sizi küçük titreşimler ile uyaran giyilebilir bir cihazdır.Ayrıca gün boyu duruşunuzu takip eder ve mobil uygulaması sayesinde gelişiminizi grafiksel olarak görüntülemenizi sağlar.

Kodgem Straight Vibration effect gif

 

Kodgem Straight ile dik duran kız

Sağlıklı ve dik bir duruş her zaman özgüven işaretidir. Ancak duruşunuz yalnızca dış görüntünüze değil, fiziksel ve mental sağlığınıza da etki ediyor. Gün içinde kötü bir postürle (DB) dolaşmayı alışkanlık haline getirdiğimizde vücut fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde çalışmadığını belirten uzmanlar, kötü duruşun hiç fark etmediğimiz yan etkileri olduğunu söylüyor.
Straight, burada devreye giriyor. Gün be gün artış gösteren bu soruna en etkili çözüm yolunu sunmak için çalıştık ve bugün karşınıza KODGEM STRIGHT'i çıkardık.

 

Kodgem Straight ile dik duran kız

Gerçek zamanlı duruş takibi.
StraightApp uygulamsı ile gelişiminiz takip edebilir, cihazınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ayrıca sırt ve göğüs kaslarınızı geliştirebileceğiniz egzersizlerinizi düzenli olarak yapabilirsiniz.


Kodgem Straight ile dik duran kız

 

 
 

 

Kodgem Straight ile dik duran kız


Kodgem Straight ile dik duran kız

 

Kodgem Straight ile dik duran kız

 

Straight'i her yerde kullanabilirsin

- Ofiste çalışırken

- Yürüyüş yaparken

- Kitap Okurken

- Araba sürerken

Kodgem Straight ile dik duran kız

 

Kodgem Straight ile Egzersiz yapmak.

 

Kodgem Straight Özellikleri

Kodgem Straight Futures and all Technologies

Straight yapıştırıcıları hipoalerjeniktir. Çift taraflı olan bu bantların bir yüzeyi cihaza diğer yüzeyi cildinize yapışacak şekilde tasarlanmıştır.Yapıştırmadan önce yapıştırılacak bölgenin kuru ve temiz olması önemlidir. Straight yapıştırıcıları saç veya terle yapışkanlığını yitirmez.Her bir kutunun içerisinde 11 adet yapıştırıcı gönderilmektedir. Bu yapıştırıcıların her biri cilde göre değişkenlik göstermekle beraber 3 ile 10 gün arasında dayanıklık göstemektedir. Yapışrıcılarınız tükendiğinide tekrardan web sayfamız üzerinden uygun bir fiyata yeni yapıştırıcılar temin edebilirsiniz.

Kodgem Straight Adhecive, yapıştırcı kullanımı

 

STRAIGHT'i Diğer Markalardan Ayıran Üstün Özellikleri
 

Straight'i değer makalardan ayıran üstün özellikleri

 

 

Kodgem Straight Ekibi

 

Kodgem Straight zaman çizelgesi

Daha Fazlası İçin Bizi Takip Edin

Kodgem Straight Logo

Kodgem Straight Web adresi için tıklayın

Kodgem Straight Instagram adresi için tıklayın

Kodgem Straight Facebook adresi için tıklayın

 

 

Riskler ve Zorluklar

Ürünü geliştirme aşamasında çok zorlandık ama bugün onu tamamlamanın verdiği bir gururla karşınızdayız.

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Kodgem Teknoloji

Bilgisayar Mühendisi

[email protected]

Bilgisayar mühendisiyim ve en önemli özelliğim ise ihracat kafasında bir girişimci olmam :). Kodgem Straight'in kurucusuyum.

Destek Paketleri

hergele (isim) Henüz bineğe alıştırılmamış, başıboş gezen at veya eşek
Hergele ; kişisel kullanım amaçlı, günlük kullanımda, şehrin engebeli yollarında ve dik yokuşlarında asla pes etmeyen, özelleştirilebilir gaz-fren tepkileri ile her kullanıcıya uygun, özgün tasarımıyla yerli üretim bir elektrikli scooter!

Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından geliştirilip lokal olarak üretilen scooterlar, birçok farklı şehir yapısı düşünülerek multidisipliner yöntemlerle, yaya ulaşımının zor olduğu şehirlerin bile üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır.

Disk Fren ile her zaman her yerde güvenle yolculuğunun tadını çıkarırken, LED Gösterge ile batarya durumun ve mobil uygulama üzerinden yolculuğun hakkında bilgilere her an erişebilirsin!

Amortisörlü Ön Maşa sana konforlu bir yolculuk sağlarken, yolculuk dışı zamanlarda da Katlanabilirlik özelliği sayesinde seninle her yere gelebilir, ister elinde ister arabanda!

Özgün Şase Tasarımı sana Hergele kullanımının ayrıcalığını hissettirecek, senin özelliğin sıradanların yanında farklı olmak olacak!

Özelleştirilebilir Marine Grade Deck her türlü hava koşuluna dayanıklı olmasının yanısıra, Hergeleni senin için özelleştirelim, ayrıcalığını sonuna kadar yaşa!

Hergele Teknik Özellikler

[*] Yerli tasarım ve üretim akıllı scooter.

[*] Tek şarjda 7.8 Ah batarya ile 25kmye kadar menzil.

[*] Tek şarjda 10.4 Ah batarya ile 35 kmye kadar menzil.

[*] Hızlı şarj ile 2,5 saatte tam batarya dolumu.

[*] Eğimli yol şartlarında yüksek performans.

[*] Yüksek torklu 350 Watt hub motor

[*] Rejeneratif fren ile yokuş aşağı şarj.

[*] Dört mevsim kullanılabilirlik.

[*] Marine-grade ahşap board.

[*] Scooter’a entegre şarj aleti. (Opsiyonel)

[*] Suya Dayanıklılık : IP54

[*] Ön Far : 1.1 W

[*] Arka Aydınlatma : Kırmızı ışık

[*] Maksimum Yük : 100 kg

[*] Azami Hız : 25 km/s

[*] Enerji Tasarruf Modu : 15 km/s

[*] Lastik Boyutu : 21.60 cm (8,5 inches)


[*] Mekanik Disk fren ve elektronik fren ile maksimum güvenlik.

 

[*] Şarj Cihazı : 42V-2A standart cihaz, 42V-3A hızlı şarj cihazı.

[*] Şarj Süresi : Hızlı şarj ile 2,5 saat, Standart 4 saat. (7,8 Ah Batarya için geçerlidir.)

[*] Ön süspansiyon ve Patlamaz Flex Solid lastikler ile güvenli ve konforlu bir sürüş.

[*] Kolayca değiştirilebilir 7.8 Ah batarya. (Opsiyonel 10.4 Ah batarya ile daha uzun menzil.)

[*] Fren : Elektronik Rejeneratif + Mekanik Disk Kombine Fren Sistemi

[*] Malzeme : Alüminyum alaşım hafif ve sağlam gidon ile çelik gövde

[*] Lastik Malzemesi : Solid Flex ile şişme lastik konforunda patlamaz dolgu lastikler.

[*] Satış sonrası destek.

Hergele & Tasarım & Mühendislik
Yokuşlardaki yüksek performans yüksek torklu 350Watt gücünde motorlar tercih edilerek sağlanmaktadır. Özel şase tasarımı ve her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilecek marine-grade platformu ile Hergele  “kentli, şık, asi ve havalı” bir ruh sergilemektedir.

"Old School" görüntüsünün altında son teknoloji kontrol üniteleri ile kullanıcılara her koşulda güvenle hizmet vermektedir. HergeleApp mobil uygulaması ile Hergele’ye bağlanıp sürüş modları arasından en uygunu seçilebilir, ayrıca yolculuk ve batarya bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sana Özel Hergele!

Hergele, özelleştirilebilirlik özelliğini kullanıcısına sunmaktadır. Deck üzerine arzu edilen tasarımın lazer kazıma tekniği ile oluşturulması, tasarımcılarımız aracılığı ile arzu edilen tasarımın yerleştirilmesi seçeneklerinin yanısıra, premium renklerde ve özel isteklerin gerçekleştirilmesinde, hayalinizdeki hergeleyi size özel tasarlıyor ve üretiyoruz.

Hergele : Paylaşım Platform Paketi
Hergele, mikromobilite trendine yeni bir soluk getirmeyi hedefleyerek; ek olarak ürün, uygulama ve takip sisteminin dahil olduğu bir paket sunmaktadır.Bireysel kullanımın yanında, firmalara ve girişimcilere, operasyona hazır şekilde araç paylaşım platformu sağlanmaktadır.Paylaşım platformları düşünülerek özelleştirilmiş özgün şase tasarımı, IoT cihazı ve takip sistemi, bu cihaza uyumlu olarak geliştirilen motor kontrol ünitesi ve araç paylaşım mobil uygulaması tamamen yerli üretimdir.

Kullanıcılar Hergele için Ne Dedi?

Hayatımı artık Hergele öncesi ve Hergele sonrası olarak ayırıyorum. Şuradan şuraya gitmem gerekirken üşenip taksi arayan ben, artık bir şey olsa da hergeleyle çıksam diyorum! Hayatımı çok kolaylaştırdı ve artık herşeyi daha hızlı halledebiliyorum, tabi ki taksi param da cebimde kalıyor.Teşekkürler Hergele!

Hergele sayesinde geç kalma stresi yaşamadan yolculuğumu tamamlıyorum ve yokuşlarda çaba sarf etmeme gerek kalmıyor. Ayrıca hergele hem rahat ve keyifli bir sürüş sağlarken, hem de her kıyafete yakışıyor!

Hergele'ye ilk bindiğimde çocukluğuma dönmüş olma hissi beni gerçekten çok heyecanlandırdı. İlkokulda sahip olduğum kick-scooterın yüksek teknolojili olanıydı bu ve o an benim için çok özel bir andı. Hergele'mi bir daha bırakmak, yanımdan ayırmak bile istemedim.

Yurt dışında daha önce defalarca farklı modellerde elektrikli scooterlar kiralayarak kullanmıştım, Hergele beni ilk olarak özgün tasarımıyla etkiledi, kullanma fırsatım olduktan sonra gerek gücü gerek verdiği güvenlik hissi ile beni adeta büyüledi, içimizdeki çocuğa dokunan hergele'ye selamlar!

Sunduğu deneyim, kalite ve sadeleştirilmiş tasarımıyla beni kalbimden vurdun Hergele! Çin'den ya da başka uzakdoğu ülkelerinden gelen rakipleriyle kıyaslanamayacak seviyede bir ürün. Ayrıca Türkiye'de, dünya çapında bu kadar popülerleşen bir ürünün üretiminde başı çekmeye hazırlanan bir ürün olması değerini ayrıca arttırıyor. Yolun açık olsun Hergele, gerçi çokta önemli değil sen her yolda gidersin..

Elektrikli scooter deneyimini çok farklı bir boyuta taşıdığını düşünüyorum Hergele’nin. Tasarımda kullanıcıyı anlayarak ürünlerini rahatlık üzerine kurgulamışlar. Yokuşta zorlanmaması belki de Hergele’yi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği. İstanbul’un trafiğinde, stresinde özgürlüğü hissedip rahatlamak için Hergele birebir. Bu duyguyu yaşadıktan sonra bünyede alışkanlık yapacak..


.....................................................................ENGLİSH.....................................................................

hergele (noun) Stray horse or donkey, not yet accustomed to riding

Hergele; an electric scooter for personal everyday use, with customizable gas-brake responses that never give up on rough roads and steep slopes of the city, locally manufactured in Turkey with a unique design!

Developed and produced locally by Turkish engineers and designers, the scooters are designed, considering many different city structures, to overcome even the cities where pedestrian access is difficult.

With Disc Brake you can enjoy your journey safely anytime, anywhere, and also with the LED Indicator you can access all information about your journey at any time!

The Front Fork with Shock Absorbers provides you a comfortable ride, and hergele also can come anywhere with you thanks to the Foldability feature whether in your hand or in your car!

The Unique Chassis Design will make you feel the privilege of using the Hergele with you standing out in the crowds, capturing all the attention!

Customizable Marine Grade Deck is weather resistant, let's customize it for you and you just enjoy the privilege to the fullest!

Hergele Technical Specifications

[*] Locally designed and manufactured e-scooters.

[*] 25 Km Range with fully charged 7.8 Ah Battery

[*] 35 Km Range with fully charged 10.4 Ah Battery

[*] Full battery charge with fast charger in 2,5 Hours.

[*] High performance on inclined road conditions.

[*] High torque 350 Watt hub motor

[*] Downhill charging with regenerative brake.

[*] Four seasons compatibility.

[*] Marine-grade wooden board.

[*] Scooter integrated charger. (Optional)

[*] Waterproof Level : IP54

[[*] Headlight : 1.1 W

[*] Backlight : Red light

[*] Maximum Load : 100 kg

[*] Maximum Speed: 25 km / h

[*] Energy Saving Mode: 15 km / h

[*] Size of the Tire: 21.60 cm (8.5 inches)


[*] Mechanical Disc brake and electronic brake for maximum safety.

 

[*] Charger: 42V-2A standard device, 42V-3A fast charger.

[*] Charging Time: 2.5 hours with fast charge, Standard 4 hours. (7,8 Ah Applies to battery.)

[*] Safe and comfortable ride with front suspension and Puncture Free Flex Solid tires.

[*] Easily replaceable 7.8 Ah battery. (Longer range with optional 10.4 Ah battery)

[*] Brake : Electronic Regenerative + Mechanical Disc Combined Brake System

[*] Material : Steel body with aluminum alloy lightweight and sturdy handlebar

[*] Tire Material : Puncture proof airless tires with the comfort of inflatable tires with Solid Flex.

[*] Support after sale.

Hergele & Design & Engineering

High performance on slopes is achieved by 350Watt hub motors. With its special chassis design and marine-grade platform that can adapt to all weather conditions, Hergele brings out the “urban, elegant, rebellious and cool” character to its community.

Below the Old School look, the latest technology control units serve the users safely under any circumstances.  With the HergeleApp mobile app, you can connect to Hergele and select the most appropriate driving modes, as well as access to travel and battery information.

Hergele offers the user the customizability option. Besides creating the desired design on the deck with laser engraving technique, placing the selected design by our designers, we also design and produce the Hergele of your dreams in premium colors and by realization of special requests.

Hergele : Sharing Platform

Hergele, aiming to bring a new perspective to the micromobility trend; offers a full e-scooter sharing platform package including mobile application and tracking system.

In addition to individual use, companies and entrepreneurs are provided with a vehicle-sharing platform ready for operation.The unique chassis design, IoT device and tracking system, engine control unit and vehicle sharing mobile application are being developed in accordance with this device are completely domestic production.

Reactions to Hergele

I now consider my life as in before and after Hergele. Before Hergele, when I was supposed to go out, I had to look for a taxi, but now I always go out with Hergele! It made my life so much easier and I can handle everything faster now, with of course my taxi money stays in my pocket. Thanks Hergele!

Thanks to Hergele, I complete my journey without the stress of being late and I don't have to make any effort on the slopes. In addition to Hergele’s comfortable and enjoyable ride, Hergele looks good with every outfit!

When I first got to ride a Hergele, I went back in the memory lane, to my childhoos. This was the high-tech version of my old kick-scooter I had in elementary school, and it was a very special moment for me. I didn't ever want to leave my Hergele again.

I used to rent electric scooters with different models abroad many times before. Hergele impressed me first with its original design. After I had the opportunity to use it, I was captivated by the power and the sense of security it gave, greetings to Hergele who touched the child inside us!

You hit me in the heart with the experience, quality and simplified design, Yes! It is incomparable with its competitors from China or other Far Eastern countries. Geographically, for the manufacturing process to take part in Turkey of such in trend product, increases the value of both the company and the product.. Have a safe ride Hergele, though it doesn't matter, you go on every road.

I think Hergele takes the electric scooter the experience to a very different level. They designed the products by understanding the user in design. It is perhaps the most important feature that distinguishes Hergele from others.Hergele is the perfect place to relax and feel the freedom in Istanbul's traffic and stress. Though be careful, you might become addicted!