Smart Mimic | Akıllı Alarm Sistemi

Sadece telefonunuzla bağlanmanız yeterli!

Smart Mimic' e sadece telefonunuz ile bağlanmanız yeterli.

Uygulamanın içerisindeki onlarca profilden biriyle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.  

Smart Mimic' i nerede kullanırım?

Evinizin, otel odanızın veya ofisinizin güvenliğini sağlayın!

Uygulamada seçtiğiniz ev profili ile Smart Mimic' i nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilieceğiniz bir güvenlik sistemi olarak kullanabilirsiniz. 

İçersindeki güçlü alarmı (120dB) ile bir güvenlik sistemi gibi çalışır.

Geniş görüş alanındaki her hangi bir canlı hareketini farkeder ve size bildirim gönderir.

Sıcaklık sensörü ile ani sıcaklık değişikliklerni fark eder ve olası yangın tehlikelerinde size haber verir.

 

Kapınızın izinsiz açıldığından haberdar olun!

İçerisindeki hassas titreşim sensörü ile kapınızın zorlandığını, açıldığını veya tıklatıldığını ayırt eder.

Sizin belirlediğiniz proif ayarlarına göre; kapınız tıklatıldığında telefonunuza bildirim alabilir, kapınız zorlandığında ise alarmını aktif etmesini isteyebilirsiniz.

Smart Mimic eşyalarınıza göz kulak olsun, siz keyfinize bakın!

Smart Mimic ile kişisel eşyalarınızın güvenliğini saylayın. Bavulunuzun sürekli sizinle olduğundan emin olun.

Kişisel eşylarınız hareket ettirildiğide veya sizden uzaklaştığında haberiniz olsun.

Kişisel eşyanıza ne kadar yakın olduğunuzu takip edin.

O etrafı gözlesin, siz kampınızın tadını çıkartın.

Smart Mimic sizin üçüncü gözünüz olarak etrafı gözler.

Geniş açılı hareket sensörü ile etraftaki canlı hareketlerini farkeder.

Güçlü renkli ışığı ile karanlıkta yolunuzu aydınlatır.

Fark edilin ve güvende kalın!

Bisiklete tutturma aparatı ile kolaca bisikleinize tutturun. 

Güçlü ışığı sayesinde yollarda fark edilin.

Frene bastığınızı algılar, stop lambası olarak çalışır.

Bisikletinizden uzaklaştığınızda otomatik olarak alarm moduna geçer. Bisikletiniz hareket ettirilmeye çalışıldığında alarmını aktif eder.

Kendi profilinizi tasarlayın!

Kolay bir şekilde Smart Mimic' in içerisinde sensörleri yöneterek kendi profilinizi tasarlayabilirsiniz!

Smart Mimic nasıl çalışır?

Smart Mimic' i kolayca telefonunuzla eşleştirin.

Smart Mimic'i telefonunuza yaklaştırıp tuşuna basdıktan sonra, kolayca telefonunuz ile eşleşerek kullanıma hazır hale gelir. 


       

                                                                                                           

 

  

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Ürünler

Smart Mimic

Alarm sistemi neden gereklidir?


Hiçbirimiz sevdiğimiz ve sahip olduklarımı kaybetmek istemeyiz. Bu noktada güvenlik sistemleri yardımımıza koşuyor. Olumsuz durumların önüne geçmek için çeşitli güvenlik sistemi türevleri mevcut.  Hırsızlık, yangın, sel, su baskını, gaz kaçağı gibi olay hem can kaybına hem maddi kayba neden olabiliyor. Bunlar gibi güvenlik tehditlerinin önüne geçmek için kamera, dedektör, alarm gibi güvenlik sistemleri kolayca emniyetli ve güvenli bir hayat sunabiliyor.

Hırsız alarm sistemi

En çok kullanılan güvenlik sistemlerinden biri de hırsız alarm sistemi. Hırsızlara karşı alınacak önlemler maddi veya manevi zarara uğramamak için oldukça önemli. Burada alarm, kamera gibi güvenlik sistemleri devreye giriyor. Güvenlik kamerası, anlık bildirim veremeyebildiğinden, hırsız alarm sistemi, hırsızlar için daha caydırıcı olabiliyor. Hırsızlara karşı ev güvenliği veya ofis güvenliği sağlayabilmek için güvenlik sistemi veya hırsız alarm sistemi kullanmanın size daha güvenli bir yaşam sağlayacağından hiç süphe yok. Hırsızlığa önlem olma konusunda hırsız alarm sistemleri’nin kullanımı oldukça yaygın.

Ev alarm sistemi


Ev alarm sistemleri, ev güvenliğinizi sağlamak için kullanılan güvenlik sistemleri’nin başında geliyor. Yangın, su baskını, hırsızlık gibi durumlarda yüksek ses çıkaran ev alarm sistemi, uyarıcı ve caydırıcı olabiliyor. Pencere kapı veya evinizin herhangi bir yerine taktığınız dedektör, ısıyı hareketi ve dumanı algılayabiliyor, bu da ev güvenliğini sağlamak konusunda ev alarm sistemini çok önemli bir noktaya taşıyor. Günümüzde güvenlik sistemlerinin geldiği noktada ev alarm sistemleri, mobil ve uzaktan bildirimde bulunabiliyor bu da nereye giderseniz gidin kendinizi huzurlu ve güvende hissetmenizi sağlıyor.

Yangın alarm sistemi

Maddi manevi zarara yol açabilen yangın, hepimizi korkutan güvenlik tehditleri’nden biri. Bu durumun önüne geçebilmek için yangın güvenlik sistemleri mevcut. Bunların başında yangın alarm sistemi geliyor. Peki yangın alarm sistemi nedir? Güvenlik sistemleri’nden en çok kullanılanlardan olan yangın alarm sistemleri’nin farklı farklı yangın alarm sistemi çeşitleri bulunuyor. Peki yangın alarm sistemleri nasıl çalışır? Yangın alarm sistemi, etraftaki duman veya sıcaklığı yangın detektörü ile algılayabiliyor ve yangın esnasında uyararak bu olumsuz durumun önüne geçebiliyor. Yangın alarm sistemi kurulumu, yangın alarm sisteminin çalışma prensibi’ne göre farklılık gösterebiliyor ayrıca yangın alarm sistemleri fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Yangından korunmak için güvenlik sistemleri’nin başında gelen yangın alarm sistemleri’nin güvenlik için çok gerekli olduğu aşikar.