Outliers | Akıllı Not Defteri

Artık Outliers Akıllı Not Defteri'niz ile not alabilir, tüm not defterinizi cep telefonunuz ile PDF’e çevirebilir ve saniyeler içerisinde mikrodalga fırın ile silerek Outliers Akıllı Not Defteri'nizi tekrar kullanabilirsiniz.   

  

Dünyanın en kullanışlı ve akıllı notdefteri ile günüzü planlayabilir, alışkanlıklarınızı takip edebilir, notlarınıza her zaman ulaşabilir, paylaşabilir, ve saklayabilirsiniz. Üstelik defalarca.

Outliers Akıllı Not Defteri ile not alma yönteminiz  değişmek üzere... 

  

 

GENEL ÖZELLİKLER   

  

TEKRAR KULLANILABİLİR !

Outliers Akıllı Not Defteri'nizi güvenli bir şekilde telefonunuzda oluşturduktan sonra ve silinebilir tükenmez kalem ile not aldığınızda, mikrodalga fırın ile 800W gücünde 70 saniyede tüm not defterinizi silebilirsiniz.  

Outliers Akıllı Not Defteri özel olarak mikrodalga fırına karşı güvenli ve ısıya dayanıklı üretilmiştir. Notlarınızı defterinizle birlikle gelen Outliers Kalemi veya Pilot Frixion gibi silinebilir tükenmez kalemler ile aldığınız sürece, tüm not defterinizi mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesi ile saniyeler içerisinde silebilirsiniz. 

  

Eğer belli sayfaları silmek isterseniz, saç kurutma makinesini sayfaya tutmanız yeterlidir. 60 C derecede tüm notlarınız yok olur.  

RENK SEÇENEKLERİ

  

Ciddi bir duruş için füme veya lacivert Outliers Akıllı Not Defteri... 

  

Özgür ve yaratıcılar için gri ve kırmızı Outliers Akıllı Not Defteri...

BAŞKA NELER VAR? 

Geleceğinizi kendiniz şekillendirin. Aylık planlayıcınız ile hedeflerinizi kurgulayın, tarihleri not alın, planlarınızı yazın ve hepsini önem alanında belirtin. En iyi şekilde tasarlanmış planlayıcı ile planlarınızı aksiyonlara çevirin!

  

Hibrit not dünyasına hoş geldiniz. 80 gsm üstün kaliteli ve sertifikalı 192 notdefteri sayfası ile notlarınızı alabilir, dijitalleştirebilir ve sonra hepsini silerek yeniden not almaya başlayabilirsiniz. El yazısının teknoloji ile uyumu hiç bu kadar entegre olmamıştı.

  

Alışkanlıklarınızı istediğiniz gibi yönetemiyorsanız kötü hissetmeyin, yalnız değilsiniz ! Bir alışkanlığın kazanılması 21 gün sürer, ancak bunu takip etmek zordur. İşte bu yüzden Outliers Akıllı Not Defter'i içerisine alışkanlık ve gol takip şeması ekledik. Biraz yardım ve sıkı takip ile dilediğinizi başarabilirsiniz...

  

Gereğinden fazla çay & kahve tüketiyoruz ama gereğinden az su içiyoruz. Outliers Akıllı notdefter'i ile çay & kahve ve su tüketiminizi kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Ve unutmadan ideal olarak günde en az 5 şişe su ve en fazla 4 bardak kahve tüketmek gereklidir.

   

OTOMATİK PERSPEKTİF DÜZELTME

  

Outliers Aplikasyonu otomatik olarak defter alanını düzenler. Açısal bozuklukları sayfa kalitesini hiç bozmadan giderir. Sayfaları istediğiniz açıda tarayabilirsiniz. Notlarınız düzgün bir şekile getirecektir.

Pilot Frixion ile not al, Outliers Aplikasyonu ile dijitalleştir ve mikrodalga fırında 1 dakika ısıt. Pilot Frixion ile not al, Outliers Aplikasyonu ile dijitalleştir ve mikrodalga fırında 1 dakika ısıt. Başa dön!

Outliers Akıllı Not Defteri'ni kalitesini bozmadan defalarca kullanabilirsiniz.    

PROJE  EKİBİ

  

Sıkça Sorulan Sorular

1. Outliers Akıllı Not Defteri’ni kendi kalemi dışında kalemler kullanabilir miyim?  

Outliers Akıllı Not Defteri dilediğiniz kalem ile kullanabilirsiniz. Ancak tekrar kullanılabilme özelliğinden faydalanmak için  Outliers Akıllı Not Defteri ile beraber ücretsiz gelen Outliers kalemi veya kırtasiyelerde satılan herhangi bir silinebilen tükenmez kalem ile not almalısınız.

2. Notlarımı sildikten sonra geri getirebilir miyim?

Notlarınızı geri getirmek için Outliers Akıllı Not Defterini buzluğa atmanız yeterli. -10 C derecede tüm notlarınız geri gelir.

3. Çok sıcak havalarda not defterim silinir mi?

Outliers Akıllı Not Defteri'niz 60 C dereceye ulaşmadığı sürece silinmeyecektir. 

4. Outliers Akıllı Not Defterini kaç kere silip tekrar kullanabilirim?

Dilediğiniz kadar.

5. Mikrodalga fırınım yok, Outliers Akıllı Not Defteri’ni nasıl silebilirim?

Saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz.

6. Outliers kalemi ile yanlış yazılan yazıyı yada bir kısmı silmek mümkün mü?

Outliers kaleminin arkasındaki silgi ile yazdığınız yazıları silebilirsiniz.

7. Sayfalardaki kare barkodlar ne işe yarıyor?

Kare kodlar sayesinde uygulama hangi sayfayı tarattığınızı anlıyor, ve doğru biçimde indeksleme sağlıyor. Böylelikle uygulama, aynen not defterinizdeki sayfa sıralamasına uygun şekilde dijital olarak defteri oluşturup bir PDF dosyasına çevirebiliyor.

8. Tabletlerde not almayı sağlayan uygulamalar varken neden Outliers Akıllı not Defteri’ni kullanmalıyım?

Bir çoğumuz öğrenme gücünü arttırdığı ve düşünceler ile hafıza arasında daha iyi bağ kurduğu için el ile not almayı dijital not almaya tercih ediyor. Outliers Akıllı Not Defteri, not defteri kullanmayı tercih edenlerin not defterlerini en etkin şekilde kullanmalarını sağlamak için bir hibrit ürün olarak tasarlandı. Yüksek kaliteli bir not defteri kullanmaktan vaz geçmek istemeyenler, ancak not defterine istediği zaman ulaşmak isteyenler, seçtiği notlarını veya tüm not defterini kolaylıkla paylaşmak isteyenler, not defterindeki konuları aratmak isteyenler, kartvizitlerini uygulama içerisinde yedeklemek isteyenler, ve ekstra evrakları not defteri sayfalarına ekleyerek not defterini etkin şekilde kullanmak isteyenler için Outliers Akıllı Not Defteri en uygun ürün olacaktır.

9. Defterleri ne zaman teslim edeceksiniz?

Arıkovanı fonlaması bittikten sonra ve renk seçimi anketi tamamlandıktan sonra bir hafta içerisinde defterleriniz adresinize ücretsiz kargo ile ulaşacaktır.

10. Outliers Akıllı Not Defteri patenti var mı?

Outliers Akıllı Not Defteri ve uygulaması için çeşitli patent başvuruları yapılmıştır.

11. Uygulama ücretli olacak mı? 

Outliers Akıllı Not Defteri kullanıcıları için Outliers Uygulaması ve yapılacak ek geliştirmeler ömür boyu ücretsiz olacaktır. 

12. Yeni geliştirmeler planlıyor musunuz? 

Outliers uygulamasını sürekli geliştiriyoruz. OCR, NFC, Outliers Cloud, web login teknolojileri üzerinde geliştirmeler planlanmaktadır. 

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Eray Altunbozar

Kurucu Ortak

[email protected]

Lisans eğitimini ve yüksek lisans eğitimini Amerikada tamamladı. Girişimci.

Ürünler

Akıllı Defter Nedir?

Akıllı defter içinde bilgiler barındıran, öğrencinin defterinde olması gereken konu anlatımlarının, soru çözümlerinin, örneklerin yer aldığı dijital bir defter olarak tanımlanabilir. İşlenen dersle ilgili konular dijital defterde yer alır.

Akıllı defterlerin sağladığı faydalardan en önemlisi zamandan tasarruftur. Akıllı defter kullanarak öğretmenin tahtaya yazma ve öğrencilerin bekleme zamanının önüne geçilmiş olur.  Böylece öğrenciler daha çok soru çözme veya diğer sınıf içi etkinliklere daha çok zaman ayırabilir.

Akıllı defterler birçok derste kullanılabilmektedir. Türkçe, Matematik, İngilizce, Sosyal Bilgiler, Fen ve Teknoloji ve daha farklı birçok derste akıllı defter kullanılabilir.

Ayrıca akıllı not defteri ile gününüzü planlayabilir, alışkanlıklarınızı takip edebilir, notlarınıza her zaman ulaşabilir, paylaşabilir, ve saklayabilirsiniz.

Telefon ile Tara, PDF’e Çevir

Outliers Akıllı Not Defteri ile not alabilir, tüm not defterinizi cep telefonunuz ile PDF’e çevirebilir ve saniyeler içerisinde mikrodalga fırın ile silerek Outliers Akıllı Not Defteri'nizi tekrar kullanabilirsiniz.

Outliers Aplikasyonu otomatik olarak defter alanını düzenler. Açısal bozuklukları sayfa kalitesini hiç bozmadan giderir. Sayfaları istediğiniz açıda tarayabilirsiniz. Notlarınız düzgün bir şekile getirecektir. 

Outliers Akıllı Not Defteri dilediğiniz kalem ile kullanabilirsiniz. Ancak tekrar kullanılabilme özelliğinden faydalanmak için  Outliers Akıllı Not Defteri ile beraber ücretsiz gelen Outliers kalemi veya kırtasiyelerde satılan herhangi bir silinebilen tükenmez kalem ile not almalısınız.

Kare kodlar sayesinde uygulama hangi sayfayı tarattığınızı anlıyor, ve doğru biçimde indeksleme sağlıyor. Böylelikle uygulama, aynen not defterinizdeki sayfa sıralamasına uygun şekilde dijital olarak defteri oluşturup bir PDF dosyasına çevirebiliyor.

Akıllı Defteri Tekrar Tekrar Kullan!

Outliers Akıllı Not Defteri'ni kalitesini bozmadan defalarca kullanabilirsiniz. Outliers Akıllı Not Defteri'nizi güvenli bir şekilde telefonunuzda oluşturduktan sonra ve silinebilir tükenmez kalem ile not aldığınızda, mikrodalga fırın ile 800W gücünde 70 saniyede tüm not defterinizi silebilirsiniz.

Outliers Akıllı Not Defteri özel olarak mikrodalga fırına karşı güvenli ve ısıya dayanıklı üretilmiştir. Notlarınızı defterinizle birlikle gelen Outliers Kalemi veya Pilot Frixion gibi silinebilir tükenmez kalemler ile aldığınız sürece, tüm not defterinizi mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesi ile saniyeler içerisinde silebilirsiniz. Eğer belli sayfaları silmek isterseniz, saç kurutma makinesini sayfaya tutmanız yeterlidir. 60 C derecede tüm notlarınız yok olur.

Yüksek kaliteli bir not defteri kullanmaktan vaz geçmek istemeyenler, ancak not defterine istediği zaman ulaşmak isteyenler, seçtiği notlarını veya tüm not defterini kolaylıkla paylaşmak isteyenler, not defterindeki konuları aratmak isteyenler, kartvizitlerini uygulama içerisinde yedeklemek isteyenler, ve ekstra evrakları not defteri sayfalarına ekleyerek not defterini etkin şekilde kullanmak isteyenler için Outliers Akıllı Not Defteri en uygun ürün olacaktır.