OttoLock | Akıllı Kilit Sistemi

Cep telefonun artık akıllı bir anahtar ve daha fazlası.

Tek bir tuş ile kapınızı kilitleyin ve kilidini açın, misafirleriniz için sanal anahtarınızı oluşturun ve kimlerin gelip gideceğini takip edin!

Anahtar taşımaya elveda edin...

OttoLock akıllı anahtarınız sayesinde geleneksel metalik anahtarlarınızı çoğaltmak artık geçmişte kalıyor.

İhtiyacın olduğu sayıda sanal anahtar oluşturabilir ve bunu evine giriş/çıkış yapan bireyler ile paylaşabilirsin.  İster eşin ve çocukların olsun, dilersen evin temizlikçisi, ya da AirBnb'den misafirin; kişi bazlı süreler belirleyebilir, eve giriş ve çıkışları zaman bazlı kontrol altında tutabilirsin.

 

Canlı durum güncellemeleri ile eve girip çıkanları gerçek zamanlı takip edebilir, telefon ayarları ile dilediğin şekilde bilgilendirme alabilirsin.

Çocuklarının okuldan ne zaman geldiğini veya temizlikçinin ne zaman eve giriş yaptığını takip edebilir, evine izinsiz girişlerden de anında haberdar olabilirsin!

 

Az enerji harcayan bluetooth ile OttoLock akıllı kilidine bağlanıp, kapını kolayca açıp kapayabilirsin.

Patentli powerbank güç ünitesi ile hem 1 yıla kadar pil ömrüne sahip ol, hem de pil azalınca sarj et.  

 

OttoLock akıllı kilit sistemi, her türlü kapıya uygundur.

Tek yapman gereken, iç bölümdeki kilit mandalının pimini çıkartıp, mandalın yerine OttoLock'ı takmak ve 2 vida ile yerine oturtmak. Kilidini veya kilit göbeğini değiştirmek zorunda kalmadan kolayca yapabileceğin montaj sonrası OttoLock kullanıma hazır olacak, cep telefonuna yükleyeceğin OttoLock uygulaması ile de tüm bağlantılar anında kurulacaktır.

 

Cep telefonunun yanında olmadığı veya cep telefonunun pili bittiği zamanlarda bile kapı anahtarın ile eskisi gibi kapını açıp kapayabilirsin.

Anahtarını kaybetsen de OttoLock'ı kullanmaya devam edebilir, yeni bir kilit göbeği ile OttoLock'ını kullanmaya kaldığın yerden devam edebilirsin.

OttoLock'ın son derece güvenli yeni nesil veri iletim sistemi ve bilgi güvenlik teknolojisi ile evinin güvenliğinden endişe duymana gerek kalmaz.

 

 

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Berkman Çavuşoğlu

Co-Founder

[email protected]

CEO, YOYO. Co-founder, OttoLock. Partner, ProjectMind. Co-founder, CupsOnMe.

Ürünler

Akıllı kilit nedir?

Akıllı kilit, evinizin veya ofisinizin kapısını mobil uygulamanızla uzaktan açıp kapayabildiğiniz bir güvenlik sistemi’dir. Akıllı kilit sistemi, gelişmekte olan güvenlik sistemleri’nin geldiği noktalardan biridir, kapınıza kolayca taktığınız bir mekanizma ve akıllı telefonunuza yüklediğiniz akıllı anahtar ile kapılarınızı uzaktan kontrol edebildiğiniz bir sistemdir.

Peki akıllı kilit ne işe yarar?

Ottolock akıllı kilit ile eve girip çıkanları gerçek zamanlı takip edebilir, mobil uygulaman ile dilediğin şekilde bilgilendirme alabilirsin. Çocukların okuldan ne zaman geldiğini veya temizlikçinin ne zaman giriş yaptığını takip edebilir, evine izinsiz giriş yapanlardan anında haberdar olabilirsin. Akıllı kilit sistemi anahtar taşımadan uzaktan evinin kapısını açıp kapayabildiğin bir akıllı güvenlik sistemi’dir.

Akıllı kilit fiyatları, sistemin kalitesine ve sunduğu imkanlara göre değişiklik göstermektedir.Uzaktan kapınızı açıp kapabilmeniz, giren çıkanı kontrol edebilmeniz ve metal anahtar çoğaltmaya ihtiyacınızın kalmaması, akıllı kilit fiyatlarını daha ekonomik kılabiliyor. Bu sistemde fiyatlar ise, kapınızın yapısına göre değişmese de sistemin özelliklerine ve sundukları göre değişiklik gösterebilir.


Akıllı anahtar nasıl kullanılır?

Ottolock kıllı anahtar, mobil cihazınıza yüklediğiniz uygulama ile kapılarınızı uzaktan açıp kapayabildiğiniz bir güvenlik sistemidir. Kapınızdaki akıllı kilit sistemi ile entegre olan akıllı anahtar, dilediğiniz yerden evinizin veya ofisinizin kapılarının kontrolünü sağlamanızı sağlıyor. Gitgide gelişen akıllı güvenlik sistemleri , geleneksel güvenlik sistemleri’nin yerini alacak gibi görünüyor.