Onlock Akıllı Mobilya Kilidi

Onlock ile tanışın

Onlock Akıllı Mobilya Kilidi, cep telefonunuzla çekmece, dolap, kabinet, keson gibi mobilyalarınıza kurularak kilitlerini kontrol etmenizi sağlayan bir elektronik kilit sistemidir. Onlock Mobil uygulaması üzerinden Bluetooth yardımıyla kilitlerinizi kolayca kilitleyebilir ve kilidi açabilirsiniz. Böylece dolap/çekmece anahtarlarınızı her daim bir yerlerde saklamak yada üzerinizde taşımak zorunda kalmazsınız.

Onlock özellikler

ANAHTARINIZI PAYLAŞIN:

Onlock mobil uygulaması üzerinden anahtarını istediğin kişiyle anında paylaşabilirsin. İster bir saat aralığı, istersen belirli gün ve zamanlarda anahtar kullanma yetkisi verebilrsin. Kilidin asıl sahibi olarak paylaştığın anahtarı anında iptal edebilir, eşyalarını güvenle koruyabilirsin.

KULLANIM KAYDINI TAKİP EDİN:

Onlock Mobil uygulaması, anahtarını paylaştığın ve kilidi kullanan herkesin kayıtlarını tutar, böylece dakika-dakika çekmece/dolabına kimin eriştiğini görüntüleyebilirsin.

ÇİFT KATMANLI DOĞRULAMA iLE GÜVENDESİN:

Onlock Akıllı Mobilya Kilidi, çift katmanlı doğrulama teknolojisi ile kilitli alanların bizimle güven altında. Bu güvenlik teknolojisi, bankacılık sektöründe kullanılan güvenlik sistemi ile eşdeğer seviyede koruma sağlamaktadır. 

ANLIK BİLDİRİM ALIN:

Paylaştığın anahtar her kullanıldığında cep telefonuna bildirim gönderir, böylece her kullanımda anlık olarak haberdar olursun.

UZUN PİL ÖMRÜ:

2 adet pil ile 2 yıla kadar uzun pil ömrü sağlar, her daim pil değiştirmek zorunda kalmazsın. Pil seviyesi azaldığında cep telefonununa bildirim gönderir, böylece pilini zamanında değiştirmeyi unutmazsın.

BİRDEN FAZLA KİLİT EKLEYİN:

Onlock mobil uygulaması ile birden fazla Onlock Akıllı Mobilya Kilidini tek bir uygulama üzerinden kolayca yönetebilirsin. Evde, iş yerinde yada kamusal alanlardaki çoklu kilitlerin herbirini ayrı ayrı kullanabilirsin. 

 

Onlock çalışma


Evinizdeki tehlike oluşturacak delici/kesici/kimyasal eşyalarınızı çocuklarınızda uzakta tutun. Çekmece/dolap gibi yerler çocuklarınızın kurcalamayı en çok sevdiği yerler. Bu yüzden, Onlock Mobilya Kilidi ile çakmak, makas, ilaç gibi tehlike yaratan aletleri kilit altında tutun. İlaç/ecza dolaplarınızı güvende tutun. Deterjan gibi kimyasalları uzakta tutun. Sadece ihtiyacınız olduğunda çekmece/dolabınızı cep telefonunuzla kolayca açın ve yeniden kilitleyin, böylece sevdiklerinizi güvende tutun.

 • Evinizdeki tehlike oluşturacak delici/kesici eşyalarınızı ve ilaç/kimyasal maddeleri çocuklarınızdan uzakta tutun.
 • Çekmece/dolap gibi yerleri çocuklarınızın kurcalamayı en çok sevdiği yerler. Bu yüzden, Onlock Mobilya Kilidi ile çakmak, makas, tornavida gibi tehlike yaratan aletleri kilit altında tutun.
 • Sadece ihtiyacınız olduğunda çekmece/dolabınızı cep telefonunuzla kolayca açın ve yeniden kilitleyin, böylece sevdiklerinizi güvende tutun.
 • Ecza dolabı, deterjan ve temizlik malzemeleri gibi çocuğunuzun habersiz erişebileceği bu tehlikeli maddelerden uzakta tutaraö herhangi bir kaza yada kayba sebebiyet vermeden engelleyin.

Çekmece/dolaplarınızda sakladığınız önemli ve özel eşyalarınızı gözlerden uzak şekilde Onlock Mobilya Kilidi ile güvende tutun. Evinize gelen temizlikçi/bakıcı gibi kişilerin erişmesini istemediğiniz takı, aksesuar, parfum gibi özel eşyalarınızı kontrol altında tutun. Evinizi paylaştığınız meraklı kişilerin özel alanlarınızı kurcalamasını engelleyin.

 • Çekmece/dolaplarınızda sakladığınız önemli ve özel eşyalarınızı gözlerden uzak şekilde Onlock Mobilya Kilidi ile güvende tutun.
 • Evinize gelen temizlikçi/bakıcı gibi kişilerin erişmesini istemediğiniz takı, aksesuar, parfum gibi özel eşyalarınızı kontrol altında tutun.
 • Evinizi paylaştığınız meraklı kişilerin özel alanlarınızı kurcalamasını engelleyin.

 • Ortak kullanılan yada laboratuvar, klinik, eczane gibi alanlarda kırmızı/yeşil reçeteli ilaçlar, kimyasallar gibi kısıtlı erişim altında bulundurulması gereken malzemeler Onlock Akıllı Mobilya Kilidi yardımıyla güvende ve kontrol altında tutun.

Herşeye bir anahtarınız zaten var, amacımız anahtar sayınızı azaltıp sizi daha da hafifletmek. Posta kutunuzun anahtarının kaç kere kaybolduğu ve kaç kopyasının olduğunun önemi kalmayacak. Onlock Mobilya kilidini posta kutunuza kurarak hem güvende tutar hemde postalarınızı kolayca erişebilirsiniz. Siz tatildeyken posta kutusu anahtarını istediğinizle paylaşarak biriken postalarınızı güvendiğiniz kişilere emanet edebilirsiniz.

 • Her şeye bir anahtarınız zaten var, amacımız anahtar sayınızı azaltıp sizi daha da hafifletmek.
 • Posta kutunuzun anahtarının kaç kere kaybolduğu ve kaç kopyasının olduğunun önemi kalmayacak.
 • Onlock Mobilya kilidini posta kutunuza kurarak hem güvende tutar hemde postalarınızı kolayca erişebilirsiniz.
 • Siz tatildeyken posta kutusu anahtarını istediğinizle paylaşarak biriken postalarınızı güvendiğiniz kişilere emanet edebilirsiniz.

Ofisinizdeki keson/dolap gibi size ait özel alanları kilit altında koruyun. Her daim masa başında olmanız imkansız, siz ofiste dolaşıp sosyalleşirken biz sizin çekmece/dolabınızı sizin için koruyalım. Ofiste olmadığınız zamanlarda saklı tuttuğunuz şahsi eşyalarınızı yada dökümanlarınızı Onlock Mobilya Kilidi ile güvende tutun.

 • Ofisinizdeki keson/dolap gibi size ait özel alanları kilit altında koruyun.
 • Her daim masa başında olmanız imkansız, siz ofiste dolaşıp sosyalleşirken biz sizin çekmece/dolabınızı sizin için koruyalım.
 • Ofiste olmadığınız zamanlarda saklı tuttuğunuz şahsi eşyalarınızı yada dökümanlarınızı Onlock Mobilya Kilidi ile güvende tutun.

 

BASINDA ONLOCK


Basında Onlock

Onlock Facebook PaylaşımOnlock Twitter PaylaşımOnlock Linkedin Paylaşım

KUTU İÇERİĞİ


Onlock kutu

Onlock Kutu içeriği

 

Onlock yerleşim şeması

 

 

 

 

Onlock Teknik özellikler

 

PARTNERLERİMİZ


Onlock partnerler

 

TAKIM


Onlock takım

SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDİN!


onlock facebookonlock twitteronlock linkedinonlock instagramonlock youtube

 

 

 

Riskler ve Zorluklar

.

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Dinçer Sözütok

Kurucu Ortak

[email protected]

Anahtarlarımızın dijitalleşerek, hayatımızın değişmez parçası haline gelen akıllı telefonlara entegre olması gerektiğine inanıyoruz :)

Destek Paketleri