Hergele Elektrikli Scooter

Hergele Elektrikli Scooter

                     

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Ürünler

Hergele nedir?

Hergele, çok amaçlı kullanımı ile dikkat çeken bir elektrikli scooter olarak tanımlanabilir. Günlük kullanıma uygun ve kolay kullanılabilir bir yerli üretim ürünü olan Hergele, Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından özenle geliştirilmiş bir proje. Şehir hayatının tüm zorlukları göz önünde bulundurularak geliştirilen Hergele, ulaşım zorluğunu ortadan kaldıracak özelliklere sahip.

Hergele nasıl kullanılır?

Özgün tasarımı ile dikkat çeken Hergele, kolay bir kullanıma sahip. Bireysel kullanımın yanında firmalara ve girişimcilere araç paylaşım platformu sağlayan Hergele’yi kullanmak için yapmanız gereken şey çok basit: üstüne binin ve şehrin yoğun trafiğinden sıyrılarak hızlı bir şekilde istediğiniz yere ulaşın. Elektrikli scooter Hergele’yi kullanabilmek için HergeleApp’e bağlanıp sürüş modları arasından en uygun olanını seçebilir, bunun yanı sıra yolculuk ve batarya bilgilerine ulaşabilirsiniz. Birçok farklı şehir yapısı düşünülerek multidisipliner yöntemlerle geliştirilen hergele, zorlu ulaşım şartlarında da etkili bir performans gösterebiliyor.

Hergele özellikleri ve avantajları

Elektrikli scooter Hergele, pek çok özelliği ve avantajı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Özgün şase tasarımı bulunan elektrikli scooterda IoT cihazı, takip sistemi, motor kontrol ünitesi bulunuyor. Ayrıca bu araçlar için özel olarak tasarlanmış, tamamen yerli üretim olan araç paylaşım mobil uygulaması da bir diğer özellik olarak göze çarpıyor. Eğimli yol şartlarında bile yüksek performans gösteren Hergele, yüksek torklu 350 Watt hub motora sahip. Rejeneratif fren sistemi sayesinde yokuş aşağı şarj olabilen bu elektrikli scooter, dört mevsim de rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Suya dayanaklı olan Hergele, maksimum 25km/s hıza ulaşabiliyor. Elektronik Rejeneratif ve Mekanik Disk Kombine Fren Sistemine sahip olan Hergele’de enerji tasarruf modu da bulunuyor.

Hergele kimler tarafından kullanılabilir?

Hergele, şehir trafiğinden sıyrılmak isteyen ve gitmek istediği yere hızlı bir şekilde ulaşmak isteyen kişiler için harika bir seçenek. Yokuşlu yollar da dahi yüksek performansı ile dikkat çeken Hergele, istediğiniz yere hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlayacak. Her türlü hava koşuluna uyum sağlayabilen marine-grade platformu ile Hergele, şık tasarımlı, asi ve havalı gelişmelere ilgi duyanların vazgeçemeyeceği bir yenilik.

Ulaşım hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!