Drivee SafeCall: Hayat kurtarır

                

Drivee SafeCall, trafik kazasında zaman kazandırarak hayata tutunmanızı sağlar.

          Drivee SafeCall, Drivee, eCall, eCall nedir? 

Drivee SafeCall, akıllı sensörlerle donatılmış bir telematik cihazdır. Trafik kazası olması durumunda kazayı algılayarak araç içerisi ile otomatik olarak iletişime geçilmesini ve ihtiyaç halinde en yakın acil müdahale ekibine durumun bildirilmesini sağlar. 

       Drivee SafeCall, Drivee, eCall, eCall nedir? 

Kaza sonrası ilk dakikalar “Altın Saat” hayati önem taşımaktadır. Drivee SafeCall ile konum ve kişi bilgisine ulaşan acil müdahale ekibi, yaralıya hızlı ve dedike bir şekilde yardım edebiliyor. Araç içinde yer alan kişiler bilincini kaybetseler bile sistem otomatik devreye girdiğinden, müdahale ekibi olay yerine hızlıca yönlendirilebilmektedir. Bu aynı zamanda işyeri olarak geçen şirket araçları için acil durum eylem planlaması yapılmasına olanak sağlamaktadır.

 

Geniş kapsama alanıyla kesintisiz güvenliğinizi sağlayan Drivee SafeCall, sağlık bilgileriniz ile birlikte çarpışma simülasyonunu anında acil müdahale ekibine iletir.


 

Drivee SafeCall Nasıl Çalışır ?

Drivee, sürücülerin sürüş dinamiklerini analiz ederek geliştirilmesine yardımcı olur. Kişiye özgü risk planlaması yaparak oluşabilecek kazaların önüne geçmeyi sağlar. 

Drivee SafeCall komponentleri, Drivee safeCall nedir, eCall Türkiye,

 

Drivee SafeCall faydaları, driver behaviour, sürücü davranışları, yolları daha güvenli hale getirmek,

Drivee SafeCall kullanımı ile acil durum müdahale süresinde kırsal alanlarda %50’lik, kentsel alanlarda %40’lık bir iyileştirme mümkün olmaktadır. Acil bir durumla (kalp krizi vb. ) karşılaştığınızda SafeCall tuşuna basarak acil durum merkezinin araç içi ile iletişime geçmesi sağlanır ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda acil müdehale ekipleri yönlendirilir. Kaza anında bilincinizi kaybetmiş olsanızda acil müdahale ekipleri olay yerine otomatik olarak yönlendirilir. Olay yeri tarifi ile zaman kaybetmezsiniz. Böylece acil müdahale ekibi, adres arama ile zaman kaybetmeden olay yerine ulaşır. Önceden alınmış sağlık bilgileriniz doğrultusunda bilinçli bir müdahale imkanı tanır. Sürüş davranışlarını geliştirme programı ile kaza riskini azaltma imkanı sunar.

 

Güvenlik açığı olan diğer alternatif metotlara göre kesintisiz bir koruma sağlayan Drivee, OTAM çarpışma testine sahip ilk cihazdır. Drivee SafeCall, araç sisteminden bağımsız çalışan bir cihaz olduğundan, aracın garanti kapsamını da etkilememektedir.

 

 

İster bir araç ister bin araç olsun, yapılacak bir çok işlemi Drivee SafeCall ile rahatlıkla takip edip yönetebilirsiniz. Ayrıca konum takibini kapatarak yalnızca acil durumlarda lokasyon bilgisinin paylaşılmasını isteyebilirsiniz.

 

 

Drivee SafeCall üzerinde yer alan yeşil tuş ile kişisel asistanınıza ulaşarak uçak bileti, rezervasyon, danışma, ulaştırma hizmetlerinden seyahat esnasında faydalanabilirsiniz.

  

 

        Web sitemiz: www.drivee.io

 

Basında Drivee


 


 

Riskler ve Zorluklar

Üretim bandında oluşabilecek yoğunluktan ötürü teslimatlarda gecikme riskimiz olabilir. Stoklarımızı artırarak olası gecikmelerin önüne geçmeyi planlıyoruz

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Nihat Emir ÇAVUŞ

CoFounder

[email protected]

DRD- Ürün müdürü hemengazla.com - Kurucu, Proje yöneticisi Hedef Filo - İş geliştirme müdürü

Destek Paketleri