Deplike | Cebinizdeki Gitar Amfisi

Cep telefonunu elektro gitar amfisine çeviriyoruz

Elektro gitar çalabilmek, düzgün bir ton elde edebilmek için servet harcamana artık gerek yok.

Deplike ile elektro gitarını cep telefonuna bağlayıp hemen çalmaya başlayabilirsin.

İstediğin her yerde amfin seninle

İster parkta arkadaşlarınla istersen de konserde hayranlarınla deplike'yi kullanabilirsin. 

Tek bir tuşla profesyonel tonlar elde edebilirsin

Biz tüm tarzlarda ihtiyacın olabilecek birçok ton hazırladık, listeledik.

Geniş ekipman listemiz sayesinde ister jazz klasiklerini istersen de heavy metal parçalarını en uygun tonlarla çalabilirsin.

Deplike ile yapılmış kayıtları dinle

Gitar sesleri tümüyle Deplike kullanılarak elde edilmiştir.

soundcloud.com/deplike


Kendi "sound"unu yakala!

Kalıplardan çık ve gerçekçi amfi ve pedal modellemelerini düzenleyerek kendine ait muhteşem tonu yakala.

Yaptığın tonları paylaş ve başkalarının yaptığı tonları dene!

Diğer gitaristlerin yarattığı tonlar arasında gezinebiliri veya kendi yaptığın tonları tüm dünyayla paylaşabilirsin.

Etrafındaki gitaristleri bulup onlarla iletişime geçebilirsin. Belki de yeni Metallica'yı sen kuracaksın.


Teknolojiden sonuna kadar faydalanıyoruz.

Gerçek dünyadaki gerçek pedalların bile sunamadığı kontrol seçenekleriyle gitar çalmanın sınırlarını zorluyoruz. 

Bir akıllı telefonun tüm avantajlarında faydalanıyoruz. WiFi, Bluetooth, dokunmatik ekran, ivmeölçer ve yakınlık sensörü gibi teknolojileri gitar deneyimiyle buluşturuyor, sanatçılara maksimum potansiyellerine ulaşma imkanı sağlıyoruz. 

Sürekli yeni tonlar geliştiriyoruz

Geleneksel pedal ve amfiler aslında birer kapalı kutu. Sundukları imkanlar kısıtlı. Satın aldıktan sonra yeni özellikler kazanamazlar. Fakat biz, mobil yazılım olmanın avantajları ile kullanıcıların deneyimini sürekli olarak geliştirebiliyor, Deplike'yi daha güçlü yapabiliyoruz. 

Yeni amfiler, yeni pedallar, yeni arayüzler... Hiç bir zaman eskimiyoruz :)

Trendleri ve limitleri biz belirliyoruz.

Tüm dünyada 50.000'i aşkın kullanıcımızın istekleriyle kendimizi geliştiriyoruz.

Deplike gitaristlerin ihtiyaçlarını öğrenerek her zaman evrimleşiyor. 

Kullanıcılarımızı dinliyor ve isteklerini en kısa sürede yerine getiriyoruz. 

Dünyada 150 milyondan fazla gitariste ulaşabilmek için sizin desteklerinize ihtiyacımız var.

Şu anda 50.000'i aşkın Android kullanıcısı olan ve Google Play Store'da bulunan Deplike uygulamasını iOS (Apple) platformuna taşımak ve sesimizi pazarlamayla duyurabilmek için desteğe ihtiyacımzı var. Önümüzde uzun bir yol var ve bu bizi heyecanlandırıyor.


Ödüller

Deplike T-shirt 47 TL.

2 tişörtten herhangi birini seçebilirsiniz.


Biz kimiz?

Biz müzik aşığı 4 mühendisiz.

Riskler ve Zorluklar

Gerçek zamanlı ses işleme özellikle müzik uygulamalarında hayati bir öneme sahiptir. Android platformu ise ses konusunda Apple'ın birkaç adım gerisindedir. Biz Deplike olarak nerdeyse 2 yılımızı Android'deki bu ses problemini çözmek için arge yaparak geçirdik. Şu anda kendi USB ses sürücülerimiz sayesinde neredeyse tüm Android cihazlarda gerçek zamanlı ses işleyebiliyoruz. Bu da bizi Android pazarında rakipsiz kılıyor. Fakat bu 2 yılda tüm enerjimizi araştırma ve geliştirmeye verdiğimizden, ismimizi duyuracak ve bizi büyütecek olan reklam, sponsorluk gibi yaratıcı ve sanatsal faaliyetlere vakit ve bütçe ayıramadık. Müzik pazarının nitelikli çoğunluğunu elinde tutan iOS'e (Apple) de henüz giriş yapamadık. Şimdi bütün gücümüzü iOS ve tanıtıma ayırmak istiyoruz. Bu yüzden sizin maddi ve manevi destekleriniz bizim için çok önemli. Sadece müzisyen arkadaşlarınıza bizden bahsetmeniz bile bize çok faydalı olacaktır.

10 Ekim 2015

Proje Başladı.

Destek Paketleri

Deplike nedir?

 

Deplike, cep telefonunuzu amfi olarak kullanmanıza imkan sunan bir uygulama olarak anlatılabilir. Gitar çalmak istediğiniz fakat amfi bulamadığınız durumlarda Deplike yardımınıza koşuyor. Gitar sesleri tamimiyle uygulama kullanılarak elde ediliyor. Gerçekçi amfi ve pedal modellemelerini düzenleyerek kendinize ait muhteşem tonu yakalama fırsatı da sunan uygulama, trendleri ve limitleri belirleme noktasında da oldukça iddialı durumda. 

 

Deplike nasıl kullanılır?

 

Deplike, oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Uygulamadan faydalanmak için gitarınızı telefonunuza bağlamanız yeterli oluyor. Bağlantı işlemi tamamlandıktan sonra gitarınızı çalmaya başlayabilirsiniz. Deplike’ın içerisinde her türün özelliklerini barındıran gitar tonları bulunuyor. Uygulama WiFi, Bluetooth, dokunmatik ekran, ivmeölçer ve yakınlık sensörü gibi teknolojileri içinde barındırıyor. Bu sayede akıllı telefonların avantajlarından da faydalanmış oluyor.

 

Deplike’ın özellikleri ve avantajları

 

Deplike, pek çok özelliği içinde barındıran harika bir uygulama. Uygulama içinde bulunan geniş ekipman listesi sayesinde farklı müzik türlerine uygun tonları belirleyebilir ve performansını gerçekleştirebilirsin. Bunun yanı sıra başka gitaristlerin yarattığı tonları da deneyimleme şansına sahipsin. Uygulama, gitaristlerin paylaşımda bulunmaları ve birbirleriyle iletişime geçmeleri noktasında da yardımınıza yetişiyor. Deplike sayesinde başka müzisyenlerle paylaşımda bulunarak bir grup kurabilirsin. Uygulama, gitaristlerin ihtiyaçlarını karşılama noktasında pek çok avantaj sağlıyor. Ayrıca uygulama kullanıcıları da dinliyor ve geri dönüşler doğrultusunda çeşitli yenilikler sunuyor.

 

Deplike kimler tarafından kullanılabilir?

 

Deplike, gitar çalmaktan hoşlananlar için oldukça ideal bir uygulama. Eğer gitar çalmayı seviyorsanız ve amfilere de ilginiz varsa bu uygulama tam size göre. Kullanıcı deneyimi geliştirme noktasında önemli adımlar atan Deplike, müzikseverlerin kullanırken büyük keyif alacağı bir uygulama olarak göze çarpıyor. Gerçekçi pedalların bile sunamadığı kontrol seçenekleri ile dikkat çeken uygulama, gitaristlere farklı bir deneyim fırsatı sunuyor.

 

Deplike, gitar çalmak hiç bu kadar eğlenceli olmadı!