Son Teknoloji ve İnovatif Ürünler Arıkovanı Mağaza’da!

Türkiye’nin ilk teknoloji girişimleri mağazası olan Arıkovanı Mağaza üzerinden en yaratıcı ürünler, ilginç projeler ve akıllı teknolojileri keşfederek son teknoloji ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk kitlesel fonlama platformu olarak Türkiye’deki kitlesel fonlama ve girişimcilik kültürüne katkı yapmaya devam ediyoruz. Bunun için açtığımız Arıkovanı Mağaza ile Türkiye’den çıkan en yeni teknolojileri sizlerle buluşturuyoruz. Daha önce başarılı bir kitlesel fonlama kampanyası düzenlemiş girişimcilerin inovasyon odaklı son teknoloji ürünleri Arıkovanı Mağaza’da sizi bekliyor. Beğendiğiniz ürünlerin ilk sahiplerinden biri olmak için sipariş verebilirsiniz.

Dünyanın ilk akıllı bastonu WeWalk, çocuklara kodlama öğreten Bulut Board kodlama kiti, OttoLock akıllı kilit sistemi, Alya 3D yazıcı, Wing akıllı güvenlik yüzüğü ve daha nice yaratıcı ürünler ve akıllı teknolojiler Arıkovanı Mağaza’da sizi bekliyor.

Arıkovanı Mağaza’da yer alan tüm yaratıcı ürünler, Arıkovanı.com’da hedefine ulaşarak başarılı olmuş kitlesel fonlama projelerinden buluşuyor. Prototipi hazır olan bu inovatif ürünlere sipariş yoluyla sahip olabiliyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken arikovani.com’dan Mağaza bölümüne gitmek ve beğendiğiniz projeyi seçerek sipariş vermek.

Türkiye’nin girişimcilere özel ilk pazar yeri olan Arıkovanı Mağaza’da birbirinden ilginç ürünler ve akıllı teknolojiler sizi bekliyor. Modüler elektronik yapboz, akıllı kilit sistemi, çocuklar için kodlama kiti, akıllı internet kontrolü cihazı, akıllı alarm sistemi, drone, 3D yazıcı ve dahası burada!

Günümüz dünyası yaratıcı fikirler ve inovasyon ile dönüyor Gerçek sorunlara geçerli çözümler üreten özgün ürün ve hizmetlere hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyuluyor. Fikirleri gerçeğe dönüştürmenin zorlu ve rekabetçi şartlarında hayatta kalabilmek için bin bir zorluğun üstesinden gelmek gerekiyor. Bu nedenle günbegün daha çok girişimci, fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için alternatif yollara yöneliyor.

Arıkovanı olarak Türkiye’deki genç girişimleri ve geliştirdikleri inovasyon odaklı teknolojileri desteklemek önemli misyonlarımız arasında. Bu doğrultuda açtığımız Arıkovanı Mağaza ile girişimcilerin yaratıcı fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Hepsi birer yerli girişim ürünü olan bu projelere destek vererek Türkiye’den daha fazla inovatif ve akıllı teknoloji çıkmasına da teşvik vermiş olursunuz. Daha çok teknolojinin, inovasyonun ve yaratıcı projelerin hayata geçmesini istiyorsanız Arıkovanı ve Arıkovanı Mağaza’daki ürünlere destek verebilirsiniz.