close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Yerli MOBA Oyunu Myst Legends Kitlesel Fonlamada!

Oyunseverlere kaliteli ve oynamaktan zevk alacağı bir oyun deneyimi vadeden yerli MOBA oyunu Myst Legends, Arıkovanı üzerinden kitlesel fonlama kampanyasına başladı.

Strateji ve rol yapma türlerini harmanlayan Myst Legends, çevrimiçi olarak diğer oyuncularla rekabete girişebileceğiniz bir MOBA oyunu. Beşer kişilik takımlar halinde savaşabildiğiniz oyunda birçok farklı harita ve karakter seçeneği yer alıyor.

Suikastçı, büyücü, nişancı gibi karakterlerden birini seçerek takımınızı kuruyor ve stratejinizi belirleyerek rekabete başlıyorsunuz.

Basit arayüzü ve kolay oyanışıyla dikkat çeken oyun, sürekli yeni harita ve karakter desteğiyle heyecanı üst seviyede tutmayı hedefliyor. Zaman zaman düzenlenecek olan ödüllü yarışmalarla da oyuncuları sürpriz hediyeler bekliyor.

Kazanmak İçin Ödemek Yok

Myst Legends, çoğu benzerinin aksine “pay to win” (kazanmak için öde) konseptini benimsemiyor. Oyuncular, zengin içerikli çeşitlerle dolu bir alışveriş sistemini kullanabiliyor. Oyun içinde kazanılan kredilerle edinilen eşyaların yanı sıra, yalnızca bir eşya gerçek para karşılığında ediniliyor.

Arıkovanı üzerinden kitlesel fonlama kampanyasına başlayan yerli MOBA oyunu Myst Legends, oyunseverlerin desteğini bekliyor. 30.000 TL hedefle yola çıkan proje hedefini tutturursa, Mayıs 2018 itibarıyla oyunseverlerle buluşacak. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve destek olmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

five + 13 =