close

Basılı dokümanları dijital ortama aktarmaya sık sık ihtiyaç duyuyoruz. Bunu yaparken kullandığımız fotokopi makineleri veya tarayıcılar, genellikle çok yer kaplıyor ve oldukça pahalı olabiliyor. Bunların yanında uzun sıra işlem süreleri değerli vaktimizi gereksiz harcayabiliyor. Kitlesel Fonlama yöntemiyle yolculuğuna çıkan Aura ise tarayıcıları farklı bir boyuta götürecek gibi duruyor.

Rahatlıkla taşınabilen Aura, gelişmiş kamerasını ve yapay zeka teknolojisini kullanarak dokümanlarınızı saniyeler içerisinde dijital ortama taşıyabiliyor. En önemli özelliği ise yazıları editlenebilir Word formatına çevirebilmesi. Bu da çok fazla emek ve zamandan tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor.

Word formatının yanı sıra, JPG ve PDF formatlarına da dönüştürebildiğiniz Aura’nın bir sayfayı taraması 2 saniye sürüyor. Bu kısa süreye rağmen gelişmiş kamerasıyla Aura, fotoğraflarınızı gerçeğe en yakın kaliteyle tarayabiliyor. Bu sayede önemli hatıralarımız olan eski fotoğrafları çok kısa sürede ve yüksek kaliteyle dijital ortama aktarıp sonsuza dek saklayabiliyorsunuz.

Aura’nın sunduğu avantajlardan bir diğeri ise kitaplardaki kıvrımları göz ardı edebilmesi. Geleneksel tarayıcılarda kitapların düz bir şekilde açılması ve tarayıcıyla temas halinde olması gerekiyor. Aura’da ise kitabınızı kameranın göreceği şekilde açmanız ve gerekli hızda sayfalarını çevirmeniz yeterli. Geri kalanını Aura hallediyor.

Eğer sadece bir kaç adet fotoğrafı veya dokümanı tarayacaksınız akıllı telefonunuzdaki ücretsiz uygulamalar işinize yarayacak ve ekonomik olarak anlam ifade edecektir. Ancak belgeleriniz kıvrılmışsa veya komple bir kitabı dijitale aktarmak istiyorsanız, o noktada Aura yardımınıza koşuyor. Ücretsiz akıllı telefon uygulamalarıyla yapmanız günler sürecek bir işi, Aura ile bir kaç saatte halledebilirsiniz.

Şimdiye kadar 1.750.000 $ fon toplamayı başaran Aura, oldukça başarılı bir kitlesel fonlama kampanyası sürdürüyor. Siz de buradan ürünün kitlesel fonlama sayfasına giderek hem daha çok bilgi alabilir hem de sipariş verebilirsiniz.

Yorum Gönder

5 + 3 =