close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Xiaomi’nin Pilav Pişirme Makinesi 1 Saatte 1 Milyon Yuan Fon Topladı

Teknloji devi Xiaomi sadece akıllı telefon, tablet veya saat üretmiyor. Özellikle kendi ülkesi başta olmak üzere Asya ülkelerini hedefleyen daha farklı ürünler de geliştiriyor. Tıpkı pilav pişirme makinesi gibi.

Pilav pişirmek ilk bakışta son derece kolay görünse de tam kıvamını tutturmak her zaman mümkün olmuyor. Ya lapa ya da kıtır kıtır pilav yemeği kim ister. Temel besin kaynaklarından biri pirinç olan Çinliler veya Japonlar değil.

Xiaomi de bu ülkedeki pilav severlere hitap eden akıllı pilav pişirme makinesi geliştirdi. Bu aslında şirketin geliştirdiği ilk pilav makinesi değil. MIIJA IH Rice Cooker’ı iki yıl önce çıkaran şirket, bu ürünün başarısı üzerine şimdi yeni bir versiyonla karşımızda.

Kitlesel fonlama kampanyasıyla müşterilerin karşısına çıkan Xiaomi, bu kez daha uygun fiyatlı ve kompakt bir ürün çıkardı. Ve bu ürün kampanya baladıktan henüz bir saat sonra 1 milyon yuan (yaklaşık 780 bin TL) fon miktarına ulaştı.

Kompakt boyutu sayesinde kolayca saklanması, taşınması ve taşınması kolaydır. 400W’lık güç çıkışına sahip olan cihaz, hızlı pişirme, tam pişirme, güçlü pişirme, yavaş pişirme gibi farklı pişirme modları sunuyor. Cihaz aynı zamanda pişirme sıcaklığını her zaman izliyor ve taşmayı önlemek için otomatik olarak ayarlıyor. Cihaz ayrıca tüm hava şartlarına dayanıklı uzun süreli yalıtımla geliyor.

Pilav makinesi MIIJA mobil uygulamasıyla da eşleştirilebiliyor ve böylece makineyi uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Xiaomi bu özelliklerle yemek yapmakla uğraşmayı pek sevmeyenleri iyi düşünmüşe benziyor.

Yorum Gönder