close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Wollox Akıllı Görüntü Sistemi Ön Siparişe Açıldı

Sunumları daha profesyonel ve etkileşimli hale getiren akıllı görüntü sistemi Wollox, ön siparişe açıldı.

Hem iş hem okul ortamında olsun, sunumlar uzun zamandır projeksiyon yoluyla, yani dijital olarak yürütülüyor. Ancak çoğu zaman görüntü, bağlantı veya kontrol problemleri oluşabiliyor. Projeksiyon cihazıyla yansıtılan yüzey arasında bir köprü görevi gören Wollox ise bu problemleri bertaraf etmeye geliyor.

Wollox kablosuz görüntü aktarma sistemi, projeksiyon cihazlarının sunum yapılan bilgisayarlarla kablosuz bağlantı kurmasını, görüntünün yansıdığı alanı etkileşimli çalışma alanına çevirmesini sağlıyor. Böylece projeksiyon cihazı ve bilgisayar arasında uzun mesafe kablolama ve bilgisayar üzerinden sunum yapma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Akıllı Kalemle Görüntü Üzerinde İşlem Yapın

Cihazla birlikte gelen uzaktan yönetim kalemi sayesinde, projeksiyon cihazının yansıdığı tüm alanlar (projeksiyon perdesi, tahta, duvar, cam, televizyon vb.) dokunmatik hale geliyor ve böylece bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca daha önce bilgisayar üzerinden yaptığınız çalışmalara Wollox sayesinde görüntünün yansıdığı alanda rahatça devam edebiliyorsunuz.

Bağlantı için Radyo Frekans protokolü kullanan sistem, Wi-Fi kullanan benzer ürünlere nazaran daha hızlı veri ve görüntü transferi sağlıyor ve takılma, donma ve gecikme gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Cihaz ayrıca mobil cihazlarla kullanım için Wi-Fi bağlantı desteği de sunuyor.

Arıkovanı üzerinden kitlesel fonlama kampanyasına başlayan Wollox ön sipariş almaya hazır. Cihazın kablolu versiyonu 1.390 TL’ye satın alınabilirken, kablosuz versiyonu ise 2.590 TL’den satılıyor.

Bunun dışında sadece projeye katkı sağlamak amacıyla farklı tutarlar karşılığında da fon sağlayabilirsiniz. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve ön sipariş vermek için Arıkovanı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder