close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

WAU – Akıllı Özellikleriyle Göz Dolduran Elektrikli Bisiklet

Hayalinizdeki elektrikli bisiklete sahip olmanın en iyi yollarından biri kitlesel fonlama olabilir. Başarılı girişimlerin yenilikçi ürünlerini sunduğu bir platformdan bahsediyoruz. Bunun en son örneği ise akıllı özellikleriyle dikkat çeken WAU e-bisiklet.

Londra merkezli bir ekipten çıkan WAU, bir kilowatt saatlik pili, 500 W gücündeki motoru, entegre alarm ve GPS izleme sistemi, fren, gösterge ve far kitleri ile tüm bu özelliklerin yanında uygun fiyatıyla göz dolduruyor.

36 voltta bir kilowatt-saat enerji depolama alanı sunan bisiklet, 161 km’ye kadar pedal yardımı sağlıyor. Bu, günlük gezintiler veya işe gidip gelmek için fazlasıyla yeterli bir süre.

Motor gücü ve sunduğu menzille alternatiflerinden aşağıda kalmayan WAU’nun asıl güzel özellikleri ise detaylarda gizli. Örneğin harika bir fikir olan ışıklı gösterge gibi. Motosiklet göstergelerinden farkı olmayan bu dijital ekrandan tüm bilgileri takip edebiliyorsunuz.

E-bisikletin fren lambaları ve göstergeleri arkanızdaki sürücülere ne yapacağınızı kolayca aktarmanız anlamına geliyor. Arkada yer alan ışık çubuğu da gece sürüşlerinde güvenlik sağlıyor.

Güvenlik demişken bisiklette pil kutusuna entegre edilmiş bir GPS güvenlik izleme sistemi var. Bu da bisikletinizi istediğiniz anda mobil uygulamasıyla bulmanızı sağlıyor. Bisikletiniz hareket ederse uygulama sizi bildirimle uyarıyor. Entegre alarm, bisikleti uyandırmak için uzaktan kumanda ve USB şarj portu öne çıkan diğer faydalı özelliklerden.

Bisikletin dahili özellikleri dışında eklenti yapabileceğiniz pek çok opsiyonel özellik mevcut. Renkli LCD ekran, el gazı, ısıtmalı elcikler, Tektro fren kiti, çamurluklar, daha büyük piller, hızlı şarj aleti derken liste uzayıp gidiyor. Retro tarza sahip boya seçeneği de epey etkileyici.

Bisikletle ilgili şeyse uygun fiyatı. 10,5-Ah batarya ve 250-W motor seçenekli versiyon 749 dolar ön sipariş fiyatına sahip. Motor gücü ve pil kapasitesi yükseldikçe fiyat da artıyor.

Kitlesel fonlama kampanyası üzerinden fon toplayan WAU, hedefini tamamlamış durumda. Kampanya bitimine 6 gün varken bu güzel bisiklete hala avantajlı ön sipariş fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönder

three × five =