close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Usain Bolt destekli şirket kitlesel fonlama kampanyasını tamamladı

Usain Bolt imzası taşıyan ve sporculara özel tabanlık geliştiren Enertor isimli girişim, Crowdcube üzerinden başladığı kitlesel fonlama kampanyasını başarıyla tamamladı. 750.000 sterlin hedefle kampanya yolculuğuna başlayan şirket, 1024 kişiden toplamda 1.030.280 sterlin değerinde fon toplamayı başardı.

Global tabanlık pazarında devrim yapmak isteyen Enertor, aktif spor yapan genç kitleyi hedefliyor. 1998’den beri faaliyet gösteren şirket, sektörde uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip ve şu anda bu yeni fırsatla birlikte kitleleri yenilikçi bir ürünle buluşturuyor.

Enertor’un bu yenilikçi atılımı Usain Bolt’u da fazlasıyla etkilemiş olacak ki ünlü sporcu, şirketin marka yüzü olmakla kalmayıp şirketin yatırımcılarından biri haline gelmiş durumda.

Enertor’u bu kadar özel kılan ne?

Enertor, şok emilimi gelişmiş, yaralanmalara ve ağrılara karşı daha iyi koruyan ve patentli D30 akıllı materyali kullanan tek marka. Usain Bolt gibi A sınıf bir atlete sahip olmak, markayı özel kılan en önemli unsurların başında geliyor elbette. Şirketin, kitlesel fonlama kampanyasından elde ettiği yatırımla kısa sürede hacmini büyütmesi ve daha geniş kitlelere ulaşması bekleniyor.

Yorum Gönder

1 × 2 =