close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Türkiye’nin İnternet Girişimleri 20 Günde Hedefine Ulaştı!

Türkiye’deki internet girişimlerini ve başarı hikayelerini anlatan Türkiye’nin İnternet Girişimleri kitabı, kitlesel fonlama kampanyasını başarıyla tamamladı. 20 gün içinde 40 bin TL’lik hedefine ulaşan kitap, Arıkovanı’nda en çabuk fonlanan projelerden biri oldu.

Fırat Demirel’in kaleminden çıkan kitap, Türkiye’deki internet girişimciliğinin dününe ve bugününe ışık tutuyor. Yemeksepeti, Ebebek, Mynet, Pilli Network, Ebebek, Groups, Webrazzi gibi internet girişimlerinin hikayelerinin anlatıldığı kitapta ayrıca kuluçka merkezleri, hızlandırma merkezleri ve yatırımcılarla ilgili de önemli bilgiler bulunuyor.

E-kitap seçeneği ve BİP chatbot desteği

Türkiye’nin İnternet Girişimleri kullanıcılara görsel anlamda da zengin bir içerik sunuyor. Kitabın basılı kopyasının yanı sıra e-kitap seçeneği de bulunuyor. Ayrıca BİP Chatbot desteğiyle kitap içeriğine dair önemli bilgilere kitabınız yanınızda olmasa bile istediğiniz her yerden ulaşabiliyorsunuz.

Kitabının fon kaynağı olarak Türkiye’nin kitlesel fonlama platformu Arıkovanı’nı seçen Fırat Demirel, 40 bin TL olarak belirlediği fon hedefine henüz 20 günde ulaşmayı başardı. Kitap 315 kişiden 45.580 TL değerinde fon topladı. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kitap için sipariş vermek için Arıkovanı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder