close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Türkiye’nin Girişimcilik Kültürü Dergisi Founders Yayında!

Günümüz dünyası yaratıcı fikirler ve inovasyon ile dönüyor Gerçek sorunlara geçerli çözümler üreten özgün ürün ve hizmetlere hiç olmadığı kadar ihtiyaç duyuluyor. Fikirleri gerçeğe dönüştürmenin zorlu ve rekabetçi şartlarında hayatta kalabilmek için bin bir zorluğun üstesinden gelmek gerekiyor. Bu nedenle günbegün daha çok girişimci, fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için alternatif yollara yöneliyor.

Kitlesel fonlama, bu alternatif yolların başında geliyor. Biz de teknoloji ve inovasyon odaklı projelerin hayata geçmesini, girişimci ekosisteminin yeni projelerini Türkiye’ye duyurmasını kolaylaştırmak amacıyla 2015 yılında Arıkovanı platformunu kurduk. 1 Ocak 2016’da platformu hizmete açtıktan beri onlarca girişim, teknoloji odaklı ürün ve hizmetlerini kitlelerle buluşturma fırsatı elde etti.

Arıkovanı ekibi olarak Türkiye’de kitlesel fonlama ve girişimcilik ekosistemini daha ileri götürmek amacıyla çıktığımız bu yolda, olabildiğince aktif rol almaya ve bunu fırsat bulduğumuz her alanda uygulamaya çalışıyoruz. Bu amaçla son olarak Founders dijital dergimizi sizlere sunuyoruz.

Türkiye’de yeni bir kültür oluşturmak için çıktığımız bu yolculukta yanımızda olduğu için bütün destekçilerimize teşekkür ederiz.

Dergilik platformunda yer alan dergimizi okumak için iOS ve Android cihazlarınıza Dergilik uygulamasını indirebilirsiniz.

Yorum Gönder