close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Telefon Kılıfı Görünümünde Uçan Selfie Kamerası

“Selifie” kelimesi 2013 yılında Oxford İngilizce Sözlüğü tarafından “Yılın Kelimesi” seçildi. Oxford bu kelimeyi “kişinin kendini bir akıllı telefon veya web kamerasıyla çektiği ve bir sosyal medya platformuna yüklediği bir fotoğraf” olarak tanımladı.

Selfie’ler çılgınlığı bitecek gibi görünmüyor. İnsanlar hangi açılardan daha iyi verim alınacağına, ışığı nasıl ayarlamaları gerektiğine veya nasıl poz vereceklerine kadar onlarca ipuçları ve püf noktası arayarak mükemmel selfie çekmenin peşinde koşmaya devam ediyorlar.

Selfie meraklılarının yardımına çoğu zaman selfie çubukları koşuyor. Ama kimi zaman bu da yeterli olmuyor. İnsanlar en verimli aracı aramaya devam ederken bu noktada SELFLY isimli yenilikçi araç devreye giriyor.

Selfie Çubuğunun Ötesinde

Bir telefon kılıfı görünümünde olan ve aynı zamanda bu işi de yapabilen SELFLY isimli cihaz için hareket halindeyken selfie çeken bir uçan kamera diyebiliriz. Kendi kendine uçabilen cihaz, bir selfie çubuğu tutmaya gerek kalmadan mükemmel selfie’yi çekmenize yardımcı oluyor.

SELFLY’i kullanmak için, telefonunuzdan çıkarmanız, uçmaya başlarken havaya bırakmanız ve fotoğrafınızı çekmeniz yeterli. Fotoğrafınızı çekmesini istediğiniz anda uçan kameraya mobil uygulamasından direktif verebiliyorsunuz.

Cihaz, kullanıcıların kamerayı 9 mm’lik ince bir telefon kılıfı şeklinde taşımasını sağlayan harika bir tasarım ve katlama mekanizmasıyla dikkat çekiyor.

Kitlesel Fonlama Yolculuğu

Kitlesel fonlama kampanyasını başarıyla tamamlayan SELFLY için hala ön sipariş vermek mümkün. 109 dolar ve üstünde ön sipariş veren destekçiler, bir SELFLY kamera ve iki telefon kılıfı elde edebiliyor.

Projenin kitlesel fonlama kampanyası çok uzun zaman önce büyük bir başarı ile tamamlandı bile. 8.340 destekçi projeyi destekledi ve 125.000 dolar olan başlangıç ​​hedefini çok üzerine çıkarak 1.048.262 dolar fon toplamayı başardı.

Ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder