close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Tek Bir Tuşla Kendi Vücut Isınızı Kendiniz Ayarlayın

Hiç başkalarının sesi çıkmazken sıcak veya soğuk yüzünden şikayet ettiğiniz bir odada bulundunuz mu? Bu genellikle ayarlanan sıcaklığın herkes için ideal olduğu ortak ofislerde gerçekleşir. Üstelik klimayı kafanıza göre kapatıp açamazsınız.

Şimdi, bu gibi durumlarla uğraşmadan kendi işinize bakmanın bir yolu var. Vücut sıcaklığınızı kendinizin belirleyebileceği mobil klima Embr Wave ile tanışın.

MIT eğitimli bilim insanları tarafından tasarlanan cihaz, ister sıcak olsun ister soğuk, kullanan herkesi daha rahat hissettirmek fikriyle yaratıldı. Artık sadece bir tuşa basarak ferahlayabilir ya da ısınabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyor?

Tüm vücut sıcaklığınızı değiştirmeye gerek kalmadan ısınma veya soğuma sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için vücudunuzdaki bir noktayı ısıtmak veya soğutmak yeterli.

Embr Wave’in yaptığı şey de tam olarak bu. Cihaz, bileğinizdeki tek bir noktaya dokunarak cildinizi doğrudan soğutur veya ısıtır. Bileğinizdeki soğuk bir küp veya sıcak bir şömine hissi, tüm vücudunuzun hissettiğini otomatik olarak değiştirir.

Embr Wave, bu yılın şimdiye kadarki en başarılı kitlesel fonlama projelerinden biri. 100 bin dolar fon hedefiyle yola çıkan proje, üç bine yakın destekçi sayesinde 600 bin doların üzerinde fon toplamayı başarmış durumda.

Üstelik cihazın ön sipariş fiyatı sadece 179 dolar. İstediğiniz sıcaklığa erişmenizi sağlayan böylesine pratik ve yenilikçi bir cihaz için hiç de fena bir fiyat değil.

Yorum Gönder