close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Su Altındaki En İyi Dostunuz: BW-Space Drone

Su altında olmak harika bir his. Tüplü, tüpsüz, şnorkelli veya ne şekilde olursa olsun derin suları keşfetmek kadar zevk veren çok az şey var. Keşke bu zevki başkalarına da anlatabilsek. Keşke onlar da bizim gördüğümüzü görebilse. Veya birileri bizi bu sırada resmetse. Galiba bunun bir çözümü var.

Su altı dostunuz BW-Space ile tanışın. O sizinle birlikte yüzen, birlikte keşfeden ve tüm bu anları ölümsüzleştiren eğlenceli bir dost. Veya sizin yerinize tek başına sizin istediğiniz yere yüzen, gördüklerini uzaktan size de aktaran cefakar bir dost.

BW-Space, su üstündeki arkadaşlarının aksine yeteneklerini su altında sergileyen bir drone. 30 fps’de 4K video kaydedebiliyor, 12 MP kalitesinde fotoğraf çekebiliyor, kaydettiği görüntüleri canlı yayınlayıp sosyal medyada paylaşabiliyor. Kısacası fotoğraf/video temelli bir ürün veya hizmetten isteyeceğiniz her şeye sahip.

Su altı drone’u, kaydettiği görüntüleri akıllı cihazınıza WiFi yineliyici ve bağlantılı kablosu sayesinde 100 metre derinlikten bile gönderebiliyor.

128 GB depolama alanı sunan BW-Space, 13.600 mAh kapasiteli pilinden aldığı güçle 7 saate kadar yüzebiliyor. Drone’un yüzgeçleri 3 adet pervaneden oluşuyor. 500 metreye kadar dalabiliyor ve saniyede 2 metre hızla ilerliyor.

Bu sırada görüntü tanıma ve otonom takip özellikleriyle dalış arkadaşının fotoğraf ve videolarını çekmeyi ihmal etmiyor. Karanlıkta da çekim yapabilen drone, çift LED ışıkları sayesinde etrafını 1.380 lümene kadar aydınlatabiliyor.

Kitlesel Fonlamaya Dalış

Çin merkezli girişim Youcan Robot tarafından geliştirilen BW-Space, kitlesel fonlamaya açılmış durumda. 50 bin dolar fon hedefine sahip olan proje bu miktarı kampanya bitimine 15 gün kala elde etti bile. Yani BW-Space suya atlamaya hazır!

BW-Space için farklı fiyat seçenekleri mevcut. 659 dolardan başlayan fiyatlar, drone’un kablo uzunluğuna veya uzaktan kumanda gibi ek seçeneklerine göre değişiyor.

Su altı drone’u hakkında detaylı bilgi almak ve ön sipariş fırsatlarını incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder