close
Kitlesel Fonlama

Single Family Home: Farklı Bir Perili Köşk Hikayesi

Single Family Home ile insan ruhunun karanlık tarafını keşfetmeye hazır olun. Alışılmışın dışındaki bu perili köşk hikayesi, izleyicileri üretim sürecinin bir parçası olmaya davet ediyor.

Önce filmin konusundan başlayalım. Bir çift, evlat edindikleri çocuklarını karşılamak üzere hayallerini süsleyen evlerine taşınırlar. Ancak evde onları beklenmedik bir misafir karşılar. Hayallerini baltalayan bu misafirden kurtulmak isteyen çiftimiz insanlığın sınırlarını hiçe saymak zorunda kalır.

Psikolojik gerilim türündeki bu filmin birkaç farklı özelliği mevcut. Öncelikle hemen hemen tüm oyuncu ve kamera arkası kadrosu kadınlardan oluşuyor. Başrolleri, yönetmeni, prodüktörü ve yazarı yaratıcı kadınlardan oluşan bağımsız film, korku filmi severlere farklı bir pencere aralıyor.

Filmin bir başka özelliği ise izleyici doğrudan filme ortak etmesi. Bunu sadece güçlü hikayesiyle değil, prodüksiyon stratejisiyle de gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Zira Single Family Home, bir kitlesel fonlama projesi. Toplum desteğiyle hayata geçmeye hazırlanan film, böylece en baştan izleyiciyle güçlü bir bağ kurmuş oluyor. Gerçekte doğru ve etkili bir strateji.

Kitlesel fonlama kampanyasını başarıyla tamamlamak üzere olan Single Family Home detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder