close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Senstone Akıllı Ses Kaydedici İle Konuşarak Not Alın

Artık not almak için her seferinde telefonunuzu çıkarmanız gerekmiyor. Senstone akıllı ses kaydedici ile ihtiyacınız olan tek şey cihaza iki kez hafifçe vurarak konuşmaya başlamak!

İçinde yaşadığımız bu yoğun tempolu dünyada, günlerimizi çoğunlukla hareket haline geçiriyoruz. Sokakta yürüken, spor yaparken veya araba kullanırken not almamız gereken durumlar oluyor. Bunun için de o an işimize ara vermemiz gerekiyor. Konuşmayı metne dönüştüren akıllı ses kaydedici Senstone ise not alma işini yürürken sakız çiğnemek kadar basitleştiriyor.

Not Almanın Dijital Hali

Senstone, ne işle uğraşıyor olursanız olun işinize ara vermeden saniyeler içinde not almanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken cihaza iki kez dokunmak ve ses kaydı yapmak. Cihaz sesinizi metne çevirerek not şeklinde kaydetmenizi sağlayacaktır.

Küçük ve şık tasarımıyla dikkat çeken cihazı kıyafetlerinize kolayca takabilirsiniz. Klips, manşet ve kolye gibi cihazın birçok farklı giyim şekli mevcut. Elbette ağzınıza ne kadar yakın olursa konuşmaları o kadar iyi kavrıyor.

Geçtiğimiz yılın mart ayında kitlesel fonlama kampanyasına başlayan proje, 400 bin doların üzerinde fon toplamayı başardı. Cihaza hala 139 dolar ön sipariş fiyatıyla sahip olmak mümkün.

Yorum Gönder