close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Sağlıklı Beslenme İhtiyacına Cevap Veren Yeni Nesil Yemek Kutusu

Yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürebilmek için beslenme kritik bir role sahip. Bunu sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmekse bir o kadar önemli. Prepd Pack isimli yeni nesil yemek kutusu sağlıklı beslenmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlıyor.

Prepd Pack, beslenme deneyimine yeni bir anlam katıyor. Ürün şık tasarımı, kaliteli saklama kapları ve manyetik çatal bıçak takımıyla göz dolduruyor.

Prepd Pack, planlı yemek alışverişinden besin maddelerini izlemeye kadar bütün süreci basitleştiriyor. Tüm bunları mobil uygulaması aracılığıyla yapıyor. Uygulama, profesyonel şefler tarafından oluşturulan harika yemek tarifleri, atıştırma alternatifleri gibi içerikler sunuyor ve hepsi de hazırlaması son derece kolay.

Uygulama yemeklerden aldığınız besin değerlerini takip etmenizi de sağlıyor. Yine uygulama aracılığıyla hazırladığınız yemekleri veya kendi yemek takviminizi arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Kitlesel Fonlama Başarısı

2016 yılında kitlesel fonlama kampanyasıyla adını duyuran Prepd Pack, beklentilerin çok daha ötesine geçerek müthiş bir başarı elde etti. Hedefinin
yüzde 5756 üzerine çıkan proje 2.930.569 dolar fon toplamayı başardı.

Bir adet Prepd Pack yemek kutusu, üç adet saklama kabı ve bir çatal bıçak setinden oluşan ürün 69 dolardan satılıyor. Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve sipariş vermek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder