close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Sadece Nefes Vererek İdeal Kilonuza Ulaşın

“Yiyorum yiyorum kilo alamıyorum.” veya “Bir türlü kilo veremiyorum. Su içsem yarıyor.” Hangi gruba dahilseniz kilonuzdan memnun olmadığınız kesin.

Dünyanın diyetini uyguladınız, belki üşenmeyip spor bile yaptınız ama bir türlü ideal kilonuza ulaşamadınız. Sorun nerede peki? Daha da önemlisi çözümü ne?

Sorunun nedeni de çözümü de basit: Kendi vücudunuzu tanımak ve vücudunuzun işleyişini kavramak. Aldığınız kaloriye, harcadığınız enerjiye, yaktığınız yağa hakim olmak. Kısacası metabolizmanıza hakim olmak.

Peki bunu nasıl kontrol altına alacağım? Ayda bir doktora gidip onlarca testten mi geçeceğim? Buna kimsenin ne zamanı ne parası yeter. Neyse ki teknoloji de tıp da ilerledi.

Hepsini sizin yerinize yapan bir cihaz var. Adı Lumen. Tüm vücut değerlerinizi nefesinizden anlayan bir cihaz. Gün içinde yağ mı yakıyorsunuz yoksa karbonhidrat mı, anlamak için Lumen’e üflemeniz yeterli.

İnanılmaz değil mi? Laboratuvarda klinik testlerden geçerek ulaşabileceğiniz şeylere minik bir cihaza üfleyerek ulaşıyorsunuz.

Lumen’in görevi sadece metabolizma değerinizi ölçmekten ibaret değil elbette. Bu değerleri analiz ettikten sonra hedefinize ulaşmak için hangi diyeti uygulayacağınız, spor öncesi/sonrası ne yiyeceğiniz gibi sorulara da mobil uygulamasından verdiği tavsiyelerle cevap veriyor.

Hal böyle olunca, cihaza olan ilgi ve talep de artıyor. Daha önce birçok farklı kişi ve kurumdan yatırım alan Lumen, kitlesel fonlamaya da hızlı bir giriş yaptı. Lumen’in geliştiricileri, başlattıkları kitlesel fonlama kampanyasından 1,7 milyon doların üzerinde fon elde etmeyi başardı.

Sağlıklı bir şekilde kilo almak veya vermek isteyen binlerce kişi, Lumen için 250 dolar ön sipariş ücretini ödemeyi severek kabul etti. Sağlık ve güzellik söz konusu olunca paranın o kadar da önemi olmuyor tabii. Üstelik böylesine başarılı ve yenilikçi bir ürün için.

Yorum Gönder