close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Prepd Colors: Taşımaktan Utanmayacağınız Beslenme Çantası

Rengarenk, eğlenceli ve kullanışlı beslenme çantaları üreten Prepd geri döndü. Üstelik bu kez daha uygun fiyatlı ve bol seçenekli bir modelle. Daha önceki kitlesel fonlama kampanyasından 1 milyon dolar fon toplayan girişim, yeni projesiyle yine büyük ilgi gördü.

Yeni modelin ismi Prepd Colors. Adından da anlaşılacağı üzere beslenme çantasının en dikkat çekici özelliği bol renk seçeneği. Tasarım ve pratikliğin üzerinde duran Prepd, insanların taşımaktan utanmayacağı bir beslenme çantası fikrini yine mükemmel bir şekilde hayata geçirmişe benziyor.

Prepd Colors modüler, kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Farklı boylarda pek çok yemek kabını içine sığdıran çanta, mıknatıslı kilit mekanizmasıyla yemeklerinizi güvende tutuyor.

Prepd Colors’un bir diğer hoş güzelliği de mobil uygulaması. Mobil uygulamasından yediklerinizin takibini yapabiliyor, yemek tarifi ve beslenme önerileriyle daha düzenli ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinebiliyorsunuz.

Prepd yeni beslenme çantasını yine kitlesel fonlama yoluyla hayata geçiriyor. 25.000 dolar fon hedefiyle yola çıkan girişim, bu hedefin çok üzerine çıkarak 500.000 dolara yakın fon topladı bile. Bunda kitlesel fonlama kampanyasına özel 39 dolarlık ön sipariş fiyatının da etkisi büyük.

Buradan proje hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Gönder