close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Pivo: Akıllı Telefon Fotoğrafçılığı İçin Yaratıcı Ve Eğlenceli Çözüm

“Akıllı telefon fotoğrafçılığı” diye bir fenomen var artık. Piyasada bu kadar fenomen varken bunun da böyle olması kaçınılmazdı. Şimdi o fenomenler için son derece basit ama yaratıcı bir çözüm var. Pivo, akıllı telefonla fotoğraf ve video çekmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Pivo, akıllı telefonlar için geliştirilen bir interaktif pod. 360 derece döner yapıya sahip olan cihaz, sizi daima kadrajda tutmayı başarıyor. Obje ve yüz takip özellikleriyle kendinizi veya çekmek istediğiniz hareketli bir nesneyi otomatik olarak takip ediyor. Böylece telefonu sürekli elinizde tutmak zorunda kalmıyorsunuz.

Cihaz özellikle YouTuber ve Instagram kullanıcıları için müthiş akıllı özelliklere sahip. Örneğin Versus özelliğiyle, biriyle karşılıklı atışırken yan yana durmak zorunda değilsiniz. Diyelim “rap challenge” yapıyorsunuz. Siz diss’inizi attınız ve sıra karşı tarafta. Pivo ile bu challenge’ı harika bir çekime dönüştürebilirsiniz. Canlı yayın ve hızlı paylaşma özellikleriyle de çektiğiniz görüntüleri anında kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Pivo’nun fotoğraf ve video meraklıları için sunduğu pek çok farklı akıllı özellik mevcut. Çoklu çekim, panorama, hareketli timelapse ve Tiny Planet bunlardan bazıları. Yani yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz epey aracınız var.

Bir kitlesel fonlama projesi olan Pivo, hedeflediğe fona henüz kampanyanın ilk haftasında ulaştı bile. Üretime geçmek için 25.000 dolar fon hedeflenen proje şimdiden 120 bin doların üzerinde fon elde etmiş durumda.

79 dolar ön sipariş fiyatına sahip olan Pivo, sahiplerine Mart 2019’da teslim edilecek. Detaylı bilgi almak ve ön sipariş vermek için buradan fonlama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder