close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Pikniklerin Vazgeçilmezi: Güneş Enerjili Akıllı Ocak

Güneş enerjisi kullanarak yemek pişirmek artık yükselen bir trend haline geldi. Dış mekanda yemek pişirmek için çevre dostu ve daha temiz bir alternatif olarak talepler bu yönde artmaya ve daha fazla çevreci pişirme çözümleri ortaya çıkmaya başladı. Güneş enerjili akıllı ocak GoSun Go da bu projelere güzel bir örnek.

GoSun Go, güneş enerjisiyle beslenen, su kaynatmanıza ve hava bulutlu olduğunda bile güneş enerjisiyle yemek pişirmenize izin veren portatif bir ocak olarak öne çıkıyor. 420 ml’lik kapasiteye sahip olan ocak, haşlama veya kızartma yapmanıza olanak veren 260 dereceye kadar ısı sağlıyor.

GoSun Go, sadece yemek pişirmek değil, aynı zamanda çay veya kahve yapmak için su kaynatmanıza da olanak sağlar. 400 ml sıvı kapasitesine sahip olan cihaz suyu ısıtmak için 30 dakikaya ihtiyaç duyar.

GoSun Go’nun dikkat çeken özelliklerinden biri de şık ve dayanıklı taşıma çantası. 0,9 kg ağırlığındaki çantayı her yere kolayca taşımak mümkün.

Projenin geliştiricisi Patrick Sherwin, GoSun Go projesini hayata geçirmek için kitlesel fonlamala kampanyası başlattı. Kampanya büyük ilgi gördü ve 2.683 destekçi, projeye toplamda 349.519 dolar fon sağladı. Destekçiler, cihazın kendisi, temizleme fırçası, aşçı kitapçığı ve kullanım kılavuzundan oluşan kite ön sipariş fiyatı olan 85 dolar karşılığında sahip oldu. Böylesine yenilikçi ve faydalı bir ürün için son derece makul bir fiyat.

Yorum Gönder

fifteen − 4 =