close
Kitlesel Fonlama

PaMu Scroll: Akıllı, Havalı, Uygun Fiyatlı Bluetooth Kulaklık

Telefon üreticileri bir bir kulaklık jakını terk ediyor. Bu da piyasayı daha çok Bluetooth kulaklık üretmeye itiyor. Piyasada yüzlerce alternatif arasından en doğru kulaklığı seçmek de iyice zorlaşıyor. Kitlesel fonlama sahnesine bomba gibi giren PaMu Scroll Bluetooth kulaklık, akıllı özellikleriyle piyasadaki alternatiflerinden sıyrılmayı başarıyor.

PaMu Scroll, piyasadaki pahalı rakiplerinden hem fiyatıyla hem de bu fiyatına göre oldukça kaliteli özellikleriyle öne çıkıyor. İsmindeki Scroll ise, kulaklıkla birlikte gelen silindirik deri kabından geliyor. Bu kap kulaklıkları hem muhafaza hem de kablosuz olarak şarj edebiliyor.

Android ve iOS cihazlarla uyumlu olan cihaz müzik dinlemenin yanı sıra gelen aramaları cevaplamak için de kullanılabiliyor. Bunun için kulaklığa hafifçe vurmanız yeterli.

Kullanıcı yorumlarına göre cihazın ses kalitesi son derece tatmin edici. Ayrıca yine pek çok kullanıcı, kulaklığın ergonomisine de övgüler yağdırıyor.

Geliştiriciler kulaklığın suya dayanıklı olduğunu belirtseler de kulaklıkla yüzmeyi önermiyorlar.

Bir kitlesel fonlama başarısı olan PaMu Scroll, bu alternatif fon kaynağı sayesinde 1 milyon doların üzerinde fon toplamış durumda. Üstelik fonlama kampanyasının bitmesine daha bir hafta var.

Bu başarıda cihazın epey uygun sayılabilecek 49 dolarlık ön sipariş fiyatının ve bu fiyatı aşan özelliklerin payı büyük.

Cihaz hakkında detaylı bilgi almak ve ön sipariş vermek için kitlesel fonlama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder