close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Otomatik Yoğurt Makinesi İle Kendi Ev Yapımı Yoğurdunuzu Üretin

Yoğurt en eski ve en çok tüketilen süt ürünlerinden biri. Kökenleri tam olarak bilinmese de en eski yoğurdun Mezopotamya’da M.Ö. 5000 civarında yapıldığı düşünülüyor. Günümüzde yoğurdun besin kaynağı açısından zengin olduğu, protein bakımından yüksek olduğu ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi birçok yararının farkındayız.

Peki piyasadaki tüm yoğurtlar gerçekten sağlıklı mı? Seri üretim yoğurdun kalitesi markadan markaya değişiyor. Ama en sağlıklısının evde yapılan olduğunu biliyoruz. Peki evde yoğurt yapmak kolay bir şey mi? Yomee ile çok kolay!

3 Basit Adımda Kendi Yoğurdunuzu Yapın

Yomee dünyanın ilk otomatik yoğurt makinesi olarak öne çıkıyor. Yomee ile kendi yoğurdunuzu yapmak için sadece seçtiğiniz sütü ve Yomee pod’unu makineye koyup düğmesine basmanız yeterli. 6 saat sonra artık ev yapımını yoğurdunuzu afiyetle yiyebilirsiniz.

Kendi yoğurdunuzu yaparak kullanılan malzemeleri de kontrolünüz altına alabilirsiniz. Aynı zamanda maliyeti de yüzde 70’e kadar düşürebilirsiniz.

Vegansanız veya laktoz intoleransınız varsa ama yine de yoğurttan vazgeçemiyorsanız, süt ürünü içermeyen sütle de Yomee’yi kullanabilirsiniz. Yomee kitleri için siparişinizi verdiğinizde, sadece sütlü veya süt ürünü olmayan yoğurt için kapsüllere ihtiyacınız olup olmadığını belirtmeniz gerekiyor.

Kitlesel Fonlama Yolculuğu

Ürünün arkasındaki ABD merkezli bir şirket olan Lecker Labs, 2017’de başarılı bir kitlesel fonlama kampanyası başlattı. Kampanya yüzde 489’luk bir başarıyla toplamda 185.681 dolar fon elde etti.

138 dolar ön sipariş fiyatına sahip olan Yomee 80 kapsülle birlikte geliyor. Bu başarılı ürünün tahmini teslimat tarihi ise Ağustos 2018.

Yorum Gönder