close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Yerli MOBA ‘Myst Legends’ Oyuncuların Fikirlerini Bekliyor!

Uğruna saatlerimizi harcadığımız MOBA (çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası) yapımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Türkiye’den çıkan Myst Legends, kitlesel fonlama kampanyasına başlamadan önce oyun severlerin fikir ve görüşlerini bekliyor.

Strateji ve rol yapma türlerini harmanlayan Myst Legends, çevrimiçi olarak diğer oyuncularla rekabete girişilen bir oyun. Beşer kişilik takımlar halinde savaşılabilen oyunda birçok farklı harita ve karakter seçeneği yer alacak.

Suikastçı, büyücü ya da nişancı gibi karakterlerden birini seçerek takımınızı kuracak ve stratejinizi belirleyerek rekabete girişebileceksiniz.

Kolay anlaşılır ve rahat oynanabilir olarak tasarlanan Myst Legends’ın Elvan Uslu liderliğindeki ekibi, sürekli yeni harita ve karakter desteğiyle heyecanı üst seviyede tutmayı hedefliyor. Zaman zaman düzenlenecek olan ödüllü yarışmalar ise oyunculara sürpriz hediyeler kazandıracak.

KAZANMAK İÇİN ÖDEMEYE SON

Myst Legends, çoğu benzerinin aksine “pay to win” (kazanmak için öde) konseptini benimsemiyor. Oyuncular, zengin içerikli çeşitlerle dolu bir alışveriş sistemini kullanacaklar. Oyun içinde kazanılan kredilerle edinilen eşyaların yanı sıra, yalnızca bir eşya gerçek para karşılığında edinilebilecek. Fakat bu eşyaların dağılımının dengeli olması için titizlik gösterilecek.

Myst, 30.000 TL hedefli kitlesel fonlama kampanyasına başlamadan önce Arıkovanı topluluğunun fikir ve önerilerini almak için toplumsal düşünme aşamasında.

Buradan proje sayfasını inceleyebilir, oyuna dair fikir ve görüşlerinizi geliştirici ekibe iletebilirsiniz.

Yorum Gönder