close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Mobil Gitar Amfisi Deplike Kitlesel Fonlama Kampanyasını Tamamladı

Akıllı telefonları elektronik gitar amfisine çeviren Deplike, Arıkovanı’nda kitlesel fonlama kampanyasını başarıyla tamamladı. Halihazırda Android platformunda yerini alan mobil gitar amfisi, artık iOS platformuna gelmek için de gün sayıyor.

Elektronik gitar çalanların ihtiyaç duyabileceği hemen hemen tüm profesyonel donanımları tek bir uygulamada toplayan Deplike, bu uğurda servet harcayarak onlarca ağır ekipman edinmeyi gereksiz hale getiriyor.

Heavy metalden jazz müziğe kadar birçok farklı türden geniş yelpazede ton seçeneğine sahip olan uygulama, sürekli güncellenen yapısıyla kullanıcılarını yeni alternatiflerle buluşturuyor. Üstelik kullanıcıların kendi tonlarını elde etmek ve üzerinde oynamak için gitarlarını akıllı telefonlarına bağlamaları yeterli.


İvme sensörü, yakınlık sensörü, Wi-Fi, Bluetooth ve kapasitif dokunmatik ekran gibi teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanan Deplike, etkileşim özellikleriyle de dikkat çekiyor. Örneğin kullanıcılar uygulama üzerinden oluşturdukları tonları bulut üzerinden paylaşabiliyor ve diğer gitaristlerin tonlarına ulaşıp iletişim kurabiliyor.

Arıkovanı’nda 60.000 TL hedefle yola çıkan Deplike, kitlesel fonlama sürecini başarıyla tamamlamış durumda. Deplike için destek verenler, hediyelerine eylül ayından itibaren sahip olabilecekler.

Yorum Gönder

thirteen − eleven =