close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Telefonları Elektro Gitar Amfisine Çeviren Deplike Kitlesel Fonlamada!

Akıllı telefonları elektronik gitar amfisine çeviren Deplike, Arıkovanı’nda kitlesel fonlama kampanyasına başladı.

60 bin TL destek hedefiyle yola çıkan Deplike, 45 gün boyunca toplayacağı destekler doğrultusunda yol haritasını belirleyecek.

Android platformunda yerini alan mobil amfi uygulaması, kampanyası başarıyla tamamlandığı takdirde iOS platformunda da yerini alacak.

Deplike elektronik gitar çalanların ihtiyaç duyabileceği hemen hemen tüm profesyonel donanımları tek bir uygulamada topluyor. Düzgün bir ton yakalamak için kullanıcılara sayısız alternatif sunan Deplike, bu uğurda servet harcayarak ağır ekipmanlar edinmeyi gereksiz hale getiriyor.

Heavy metalden jazz müziğe kadar birçok farklı türde ve bu türlere ait geniş yelpazede ton seçeneğine sahip olan uygulama, sürekli güncellenen yapısıyla kullanıcılarını yeni alternatiflerle buluşturuyor. Üstelik, kendi tonunuzu elde etmek ve üzerinde oynamak için gitarınızı akıllı telefonunuza bağlamanız yeterli.

Mobil platformda olmanın avantajıyla ivme sensörü, yakınlık sensörü, Wi-Fi, Bluetooth ve kapasitif dokunmatik ekran gibi teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanan Deplike, etkileşim özellikleriyle de dikkat çekiyor. Örneğin uygulama üzerinden oluşturduğunuz tonları bulut üzerinden paylaşabilir ve diğer gitaristlerin tonlarına ulaşıp iletişim kurabilirsiniz.

Halihazırda Google Play Store’dan indirilebilen ve 100 binden fazla gitarist tarafından kullanılan ücretsiz Deplike uygulaması, iOS platformuna da ulaşmak için desteğinizi bekliyor.

Proje sayfasına buradan ulaşabilir ve Deplike’ye destek olabilirsiniz.

Yorum Gönder