close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Metabolizma Takip Cihazıyla Kilonuzu Kontrol Altına Alın

Sağlıklı bir kiloda olmak sadece genel sağlığınızı iyileştirmez, aynı zamanda kendinizi daha güvenli ve daha mutlu hissetmenizi sağlar. Kilonuzu kontrol altında tutmak için aşırı çaba harcadıysanız, bu ürünü seveceksiniz. Metabolizma takip cihazı Lumen, kilonuzu kontrol altına alarak hayat kalitenizi artırmayı vadediyor.

Birçok insan metabolizma hızının yavaş olduğundan şikayet ederek kilo vermenin mümkün olmadığını düşünüyor. Halbuki yaşam biçiminde değişiklik yaparak metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Lumen ile metabolizmanızı neyin nasıl etkilediğini bilmek çok basit bir hal alıyor.

Lumen, ne yiyeceğiniz, egzersizlerinizi nasıl optimize edeceğiniz ve kilo kaybını korumak için neler yapmanız gerektiği ile ilgili gerekli bilgileri sağlayarak metabolizmanızı kontrol etmenize imkan veriyor.

Lumen oldukça kolay kullanıma sahip. Cihaza nefes vererek gerçek zamanlı olarak metabolizmanızı görebiliyor, vücudunuzun daha fazla yağ veya karbonhidrat yakıp yakmadığını anlayabiliyor ve uygulama yoluyla günlük yemek planınızı çıkarabiliyorsunuz. Metabolizmanızı görerek daha iyi beslenme seçenekleri oluşturabiliyor ve yediğiniz yemeğin vücudunuzu nasıl etkilediğini keşfedebiliyorsunuz.

Lumen ile önceki gün yaptığınız seçimlerin bugünü nasıl etkilediğini de takip edebiliyorsunuz. Gıda seçimlerinizin, aktivitelerinizin ve uykunuzun metabolizmanızı nasıl etkilediğini anlık ve detaylı olarak görebiliyorsunuz.

Kitlesel Fonlama Başarısı

Metabolizma takip cihazının kitlesel fonlama kampanyasıyla bu kadar büyük bir destek almasına şaşmamak gerek. Kampanyanın bitimine henüz 30 gün kala, proje hedefinin yüzde 1145 üzerine çıkarak 500 bin doların üzerinde fon desteği gördü. Lumen için ön sipariş verenler cihaza 199 dolar karşılığında sahip olabiliyor.

Yorum Gönder