close
Dünya

Makyaj Fırçalarını Zahmetsizce Sterilize Eden Akıllı Güzellik Cihazı

Güzellik endüstrisi, dış görünüşümüzde devrim yaratan yenilikçi fikirler ve teknolojilerle ortaya çıkan girişimciler için bir altın madeni. Kitlesel fonlama da bu girişimcilerin henüz piyasaya bile açılmadan, yüzbinlerce dolar fon toplayabileceği alanların başında geliyor. Akıllı güzellik cihazı Brushean da onlardan biri.

Brushean: Makyaj Fırçalarını Sterilize Eden Akıllı Güzellik Cihazı

Makyaj fırçaları, ciltte çok zararlı olabilecek bakterileri ve mikropları biriktirdikleri için günlük olarak yıkanmalıdır. Bununla birlikte, herkesin her gün fırçalarını temizlemeye zamanı yok. Brushean bu noktada makyaj fırçalarının sterilize edilmesini sağlayan akıllı bir güzellik cihazı olarak öne çıkıyor. Bu yenilikçi cihaz, makyaj yapanların hızlı ve rahat bir şekilde fırçalarını temizlemelerini sağlama fikrinden yola çıkmış durumda.

Patent bekleyen tasarım, tüm bakterilerin ve virüslerin yüzde 99,9’unu öldürdüğü söylenen UV-C sterilizasyon teknolojisine sahip. Cihaz 20 saate kadar kullanım ömrüne sahip şarj edilebilir pille çalışıyor.

Zahmetsiz Kullanım

Brushean’ın kullanımı oldukça basit. Cihazın içine fırçaları yerleştirmeniz ve kapatmak için kapak kısmını aşağı doğru bastırmanız yeterli. Kapağı kapattıktan sonra beş dakika içinde UV temizleme işlemi tamamlanacak ve fırçalarınız temiz bir şekilde kullanıma hazır hale gelecek.

İki farklı kitlesel fonlama platformunda kampanya yürüten Brushean’ın geliştiricileri, iki kampanya sürecini de başarıyla tamamladı.

Ön sipariş süreci devam eden Brushean 69 dolar satış fiyatına sahip. Akıllı güzellik cihazı Brushean için buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Yorum Gönder