close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

Dünyanın En Akıllı Sırt Çantası Lumzag İle Tanışın

Gündelik eşyalarınızı ne sıklıkla kaybediyorsunuz, hiç düşündünüz mü? Evden çıkarken anahtarınızı, işten çıkarken cüzdanınızı, kafeden kalkarken telefonunuzu… Bunlar kaç kere başınıza geldi? Belki tek ihtiyacınız olan hepsine hükmedecek bir şey! O halde gelin Lumzag ile tanışın.

“Dünyanın en akıllı sırt çantası” iddiasıyla yola çıkan Lumzag, bu iddiasını boşa çıkarmayacak süper akıllı özelliklere sahip. Lumzag’in geliştiricileri bu özellikleri 7 başlıkta topluyor: İç aydınlatma, Kayıp Eşya Hatırlatıcı, Alarm, Kablosuz Şarj, WiFi, GPS, Kamera.

Lumzag’in 7 Harikası

Kayıp Eşya Hatırlatıcı özelliğiyle tüm eşyalarınızı kontrol altında tutabiliyorsunuz. Çantayla birlikte gelen özel tanımlama etiketlerini eşyalarınıza yapıştırdığınızda çanta içindeki sensörler hangi eşyanın yerinde olup olmadığını kontrol ediyor ve hiçbir eşyanız geride kalmıyor.

Gerçek Zamanlı GPS izleyici, Lumzag’in gerçek konumunu tam olarak bilmenizi sağlıyor. Üstelik geliştirilen özel teknoloji sayesinde internet verisini kullanmadığı için GPS izleme tamamen ücretsiz!

Hırsız Önleyici Alarm özelliğiyle biri çantanızı açmaya kalktığında Lumzag sizi anında uyarıyor. Bunun için mobil uygulamasındaki güvenlik modunu açmanız yeterli.

Geri Görüş Kamerası ile arkanızda olup biten her şeyi görebiliyorsunuz. Üstelik bu kamera video ve fotoğraf bile çekebiliyor!

Küresel WiFi Hotspot sayesinde mevcut internet bağlantısından bağımsız olarak her zaman uygun fiyatlı internet erişimi sizinle. Bunun için Lumzag’de özel olarak tasarlanmış yerleşik bir SIM kartı mevcut. Bu özelliği istediğiniz zaman açıp kapatabiliyorsunuz.

Dahili Kablosuz Şarj ve Güç Bankası ile artık şarj derdiniz yok. Lumzag’in 10.000 mAh kapasiteli güç bankasıyla telefonunuzu, tabletinizi ve dizüstü bilgisayarınızı hareket halindeyken şarj edebiliyorsunuz. Üstelik çıkarılabilir haldeki güç bankasını çanta dışında da kullanmak mümkün.

İç aydınlatma ile çantanızda aradığınız şeyi kolayca bulabiliyorsunuz. Çantanın ana bölmesindeki yerleşik LED ışık karanlıkta otomatik olarak açılıyor.

Gerçekten İsviçre çakısı gibi çanta. Unutmadan söyleyelim, Lumzag eşyalarınızı da taşıyabiliyor!

Bu kadar kullanışlı ve etkileyici özelliklere sahip bir çantanın ilgi görmemesi imkansız. Nitekim Lumzag, kitlesel fonlama kampanyasında yüzde binin üzerinde fonlanmış durumda. 500 bin doların üzerinde fon toplayan Lumzag artık yola çıkmaya hazır.

Akıllı sırt çantası hakkında detaylı bilgi almak için fonlama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder