close

Dünyanın en çok kullanılan dillerinden biri olan Çince’yi, gerek dil bilgisi gerek telaffuzu öğrenmesi oldukça zor bir hale getiriyor.  Durum böyle olunca garip yapısı nedeniyle öğrenememekten çekinen, zorlanacağını düşünen meraklıları için müjdemiz var. Dünyanın Çince öğreten ilk akıllı hoparlörü Lily!

Ses işleme ve makine öğrenmesi konusunda uzmanlaşmış bir ekibin ürettiği Lily, piyasadaki diğer ürünlerden çok daha hızlı Çince öğretebileceğini belirtiyor. Bunun yanında, kitaplar, kartlar, sözlükler ve uygulamalar kullanmadan, sadece karşılıklı konuşarak Çince öğrenebildiğiniz Lily, söylediklerinizi anlamak için yapay zeka konuşma tanıma özelliğini ve insan sesiyle yanıtlamak için ses sentezi özelliğini kullanıyor.

Çeviri hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Sadece Lily’e sor ve anında cevap al! Her çeviriden sonra mobil uygulamadan çeviri geçmişinizi kontrol edebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz.

Kelime ezberlemek, oldukça sıkıcı olduğu gibi karşılıklı iletişim kurma konusunda da yeterli beceriyi sağlayamayabiliyor. Lily ise sesli oyunlar ve sözlü sorular ile bu beceriyi kazanmanızda oldukça etkili olabiliyor. Bunun yanında konuştuğunuz cümlelerdeki telaffuzunuzun doğruluğunu kontrol edebildiğiniz gibi Lily’nin mükemmel Çince telaffuzu ile karşılaştırabiliyorsunuz.

Düzenli egzersizler ve müfredat sistemi ile istediğiniz seviyeye 3, 6, 12 ayda ulaşmanızı sağlayan Lily, satışa sunulmak için kitlesel fonlama kampanyası başlattı ve fon toplamaya başladı. Şu ana kadar tam 1.438.047 $ fon toplamayı başaran Lily’nin tahmini teslimat tarihi ise Ağustos 2019.

Siz de Çince öğrenmek isterseniz buradan Lily’nin kitlesel fonlama sayfasına giderek ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Gönder

3 × three =