close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

LEGO FORMA: Yetişkinlere Özel Yaratıcı Oyuncak Serisi

Kim demiş Lego’larla sadece çocuklar oynar diye? Örneğin LEGO öyle demiyor. Ünlü oyuncak üreticisi, Lego Forma serisi ile çocuk ruhunu kaybetmeyen yetişkinlere sesleniyor.

Lego Forma, yetişkinlere özel tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen bir oyuncak projesi. Danimarkalı şirket, yeni serisiyle yetişkinlerin streslerini atmalarına ve yaratıcılıklarını keşfetmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Seri, tamamen kişiselleştirilebilir balık modellerinden oluşuyor. Koi balığı veya köpek balığı gövdeleri isteğe göre farklı renk ve desenlerle çeşitlendirilebiliyor. 294 parçadan oluşan ve özel bir mekanizmaya sahip olan oyuncaklar, balıkların yüzme hareketini taklit edebiliyor.

LEGO, bu farklı oyuncak serisinin satışı için de farklı bir strateji belirlemiş durumda. FORMA serisini kitlesel fonlama platformu üzerinden ön siparişe açan şirket, bunun sebebini ise şöyle açıklıyor:

“LEGO Group olarak her zaman yeni ve inovatif şeyler deniyoruz. Kitlesel fonlamayı yeni konseptlere katkıda bulunmak isteyen, heyecanlı ve yeni bir toplulukla etkileşim kurmamızı sağlayan bir platform olarak görüyoruz… Burada topladığımız geri bildirimler, yenilikçi bir şirket olarak gelişmeye devam etmemiz yönünde bize değerli bilgiler sunacak. Destekçilerimizin görüşlerini öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!”

LEGO’nun bu heyecan verici yeni macerası hakkında detaylı bilgi almak ve oyuncaklara göz atmak için tıklayın.

Yorum Gönder

11 + twenty =