close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Knocki İle Her Yüzeyi Uzaktan Kumandaya Çevirin

İçinde yaşadığımız karmaşık ve yüksek tempolu dünyada, çoğumuzun ana önceliği basitlikten başka bir şey değil. Bunun için teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktan çekinmiyoruz. Bu basitliği sağlayan en önemli teknoloji de şüphesiz nesnelerin interneti. Bu yeni nesil teknoloji, hayatın her yönünü daha basit hale getiriyor ve Knocki de bundan farklı değil.

Knocki, herhangi bir yüzeyi akıllı hale getiren, bu yüzeyleri dokunmatik kontrol merkezine çeviren yenilikçi bir cihaz olarak öne çıkıyor. Knocki’nin kurucuları, cihazın “çevrenizdeki dünyayı kontrol etmenin en basit, en doğal ve erişilebilir yolu” olduğunu vurgulayarak kimsenin böyle bir şeyle daha önce karşılaşmadığını iddia ediyor.

Nasıl Çalışır?

Knocki ile sıradan herhangi bir yüzeyi uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Bunun için Knocki’yi yüzeye yerleştirip, kablosuz cihazın ne yapmasını istediğinizi ve bu eylemleri komuta edecek hareketleri tanımlıyorsunuz. Örneğin yüzeye bir kere vurduğunuzda telefonunuzu bulmasını veya iki kere vurduğunuzda ışıkları söndürmesini sağlayabilirsiniz.

Knocki’yi kullanmak için akıllı bir ev ya da ofisiniz olması gerekmiyor. Cihaz, iyi bir internet bağlantısının bulunduğu her yerde mükemmel çalışıyor. Üstelik Facebook, Twitter, Spotify, SMS, Google Takvim de dahil olmak üzere birçok platform Knocki’yle uyumlu çalışıyor.

Kitlesel fonlama yolculuğuna Kickstarter’da başlayan cihaz 1 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardı. Şu sıralar Indiegogo’dan ön sipariş almaya devam eden cihaz, 89 dolardan başlayan erken satış fiyatına sahip.

Yorum Gönder