close
Arıkovanı Girişim Haberleri

Kitlesel Fonlamanın Ustaları: Eray Altunbozar

40 bin TL hedefle başladığı kitlesel fonlama kampanyasını 339.733 TL toplayarak tamamlayan ve Arıkovanı’nda en fazla fonlanan proje unvanını elinde bulunduran Outliers, not alma ve karalama deneyimini yeni bir boyuta taşıyor.

Geleneksel bir not defterinden beklediğiniz not alabilme deneyiminin yanı sıra, Outliers kullanıcılarına notlarını ve karalamalarını PDF’e dönüştürme ve saniyeler içerisinde mikrodalga fırın ile notları silerek defteri yeniden kullanma şansı sunuyor.

Outliers akıllı not defterinize yazılanları telefona aktardıktan sonra, silinebilir tükenmez kalemi ile alınan notları mikrodalga fırın ile 800W gücünde 70 saniyede silmek mümkün.

Outliers özel olarak mikrodalga fırına karşı güvenli ve ısıya dayanıklı üretildi. Notlarınızı defterinizle birlikle gelen Outliers Kalemi veya Pilot Frixion gibi silinebilir tükenmez kalemler ile aldığınız sürece, tüm not defterinizi mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesi ile saniyeler içerisinde silebilirsiniz.

3986411b-72dc-11e6-8191-005056a53231

Eğer sadece belli sayfaları silmek isterseniz ise 60 derece sıcaklıktaki saç kurutma makinesini sayfaya tutmanız yeterli oluyor.

Akıllı not defterinin mobil uygulaması, dijitale aktarılan notların hangi açıdan tarandığına bakmaksızın açısal bozuklukları giderebiliyor.

“Arıkovanı başarılı olmanız için
sizinle dirsek dirseğe çalışıyor”

Projenin sahibi Eray Altunbozar, Arıkovanı’nda kitlesel fonlama kampanyası başlatmadan önce şanslarını Kickstarter’da denediklerini fakat umdukları kadar büyük meblağlara ulaşamadıklarını belirtiyor.

Altunbozar Türkiye’nin kitlesel fonlama açısından gelecek vaat ettiğini söylüyor ve ekliyor: “Türkiye e-ticaret konusunda nasıl hızlı yol kat ettiyse, kitlesel fonlamada da kısa sürede başarılı olacağına inanıyorum.”

Yorum Gönder

11 + 7 =