close
Kitlesel Fonlamaya Dair İpuçları

Kitlesel Fonlama Kampanyanızı Zenginleştirecek Araçlar

Rekabetçi kitlesel fonlama alanında, girişimcilerin projelerinin başarı oranını artırmak için ellerinden geleni yapması gerekiyor. Neyse ki içinde olduğumuz dijital çağda buna yardımcı olacak ve daha verimli çalışmamızı
sağlayacak pek çok çevrimiçi araç var.

Bu araçları “kitlesel fonlamanın en iyi arkadaşları” olarak görebilirsiniz. İşte daha hızlı, daha verimli ve daha akıllı bir şekilde çalışmanıza yardımcı olabilecek yedi araç:

Photoshop – Kampanyanız İçin Olağanüstü Görseller Oluşturun.

Photoshop, fotoğraf, illüstrasyon ve 3D sanat eserleri oluşturmak ve geliştirmek için kullanabileceğiniz en popüler çevrimiçi araçtır. Görselliğin hemen hemen her şey olduğu bu devirde Photoshop da kampanyanız için olmazsa olmaz.

Wideo – Animasyonlu Videolar Ve İlgi Çekici Sunumlar oluşturun.

Kitlesel fonlama için video içerikleri önemli bir role sahip. Kampanyanızı oluştururken olağanüstü bir kampanya videosu hazırlamak için kendinize zaman ayırın. Wideo bunun için mükemmel bir yardımcı.

Unbounce – Kolay Kullanımlı Ancak Yüksek Etkili Sohbet Platformu İle Ziyaretçileriniz İçin Etkileşimli Bir Açılış Sayfası Oluşturun.
Marvelapp – Tasarım ve Prototip İçin İhtiyacınız Olan Prototipleme Aracı.

Marvel ile iş akışınızı daha da etkili hale getiren özellikleri tasarlayabilir ve bütünleştirebilirsiniz.

Trello – Herhangi Bir Şeyi Herhangi Biriyle Organize Etmenin Ücretsiz, Esnek ve Görsel Yolu.

Trello, kampanyanızdaki tüm görevlerin önceliklendirilmesini sağlayan panoları, listeleri ve kartları kullanır ve böylece daha organize olmanızı sağlar.

Buffer – Sosyal Medyayı Hesaplarınızı Daha Etkili Yönetin.

Buffer, sosyal medya pazarlama stratejinizi daha etkili bir şekilde yönetmenizi ve takip etmenizi sağlar. Platform, yayınları programlamayı, performansı analiz etmeyi ve tüm hesaplarınızı tek bir yerden yönetmeyi kolaylaştırır.

JustReachOut – Yayıncılara Ulaşarak Kampanyanızı Medyada Duyurun.

Kampanyanız için PR ve pazarlama stratejisi arıyor ancak bir ajansla çalışmak istemiyorsanız, JustReachOut tam size göre.

Yorum Gönder