close
Kitlesel Fonlama Kampanyaları

Kas Çalıştıran Akıllı Spor Kıyafeti İle Oturduğunuz Yerden Spor Yapın

Sağlık ve fitness sektörü katlanarak büyüyor. 2016 yılında fitness sektörünün toplam geliri 83,1 milyar dolar olarak kaydedildi. İnsanlar daha formda kalmak, daha sağlıklı olmak, daha genç görünmek için gerçekten para harcamaktan çekinmiyor.

Artan talep doğal olarak arzı da beraberinde getiriyor. Her geçen gün daha fazla ve daha yenilikçi fitness ürünleri pazara giriyor. Antelope isimli giyilebilir teknoloji ürünü, bu rekabetçi sektörde farkını ortaya koyan başarılı örneklerden.

Dünyanın İlk Kas Çalıştıran Spor Giyimi

Dünyanın ilk kas çalıştıran akıllı spor kıyafeti olarak lanse edilen Antelop, fitness hedeflerinize ulaşmaya yardımcı oluyor. Kasları harekete geçiren elektrotlarla gelen akıllı giysi, temel kas gruplarını çalıştırarak bir anlamda durduğunuz yerde spor yapmanızı sağlıyor.

Güç, koordinasyon, hız ve dayanıklılığı proaktif olarak artırdığını iddia eden akıllı egzersiz giysisi, böylece geleneksel egzersizinizi daha etkili hale getiriyor.

Antelope, tüm vücudu saran tulum versiyonunun yanı sıra vücudun farklı bölgelerine giyilen ve o bölgedeki kasları hedefleyen farklı versiyonlara da sahip.

Bu yenilikçi fitness ürünü, kullanıcılardan da tam puan almış durumda. 2015 yılında kitlesel fonlama sahnesine çıkan ürün, toplam 1.580.874 dolar fon toplamayı başardı. Indiegogo’da hala ön siparişle sahip olunabilen Antelope’un satış fiyatı 1399 dolar.

Kitlesel fonlama yoluyla en çok fon toplayan spor ürünlerinden biri olmayı başaran Antelope, kalabalıkların kolektif gücüyle hayata geçen projelere güzel bir örnek.

Yorum Gönder