close
Kitlesel Fonlamaya Dair İpuçları

Kampanyanızı Zenginleştirecek Tasarım Araçları

Görsel zenginlik, kitlesel fonlama kampanyaları için olmazsa olmazlardan biri. Kaliteli görsellerle desteklenen kampanya sayfaları, şüphesiz çok daha ilgi çekici hale geliyor. Ancak herkes tasarım konusunda yetenekli değil. Neyse ki bunu sizin yerinize yapacak birçok farklı web aracı var. Sizin için derlediğimiz tasarım araçları ile ihtiyacınıza yönelik görsel iyileştirmeleri basitçe halledebilirsiniz.

Font Combinations By Canva

Başlıklar için ayrı, açıklama metinleri için ayrı font bulmak, üstelik bunların birbirleriyle uyumunu yakalamak çok kolay değil. Ancak doğru araca sahip olduğunuz zaman bu işlemi son derece basit ve hızlı hale getirebilirsiniz. Font Combinations aracı, doğru fontu bulmak için tam olarak aradığınız şey olabilir!

0 to 225

Tasarım konusunda fontla birlikte en temel unsurlardan biri şüphesiz renk seçimi. Tüm renk paletini renk kodlarıyla birlikte karşınıza getiren 0 to 225, istediğiniz rengin istediğiniz tonunu seçmenize yardımcı oluyor.

PlaceIt

Ürün veya hizmetinize ait görselleri muhakkak bir cihaz üzerinde kullanacaksınız. PlaceIt isimli mockup aracı, görsellerinizi birçok farklı marka ve model cihaza yerleştirmenizi sağlıyor.

Signature Maker

Kampanyanızı kişiselleştirmek ve özelleştirmek, destekçilerinizin gözünde son derece değerli bir unsur. Bu noktada devreye kişisel imza giriyor. Signature Maker isimli ücretsiz dijital imza aracıyla istediğiniz boyutta, fontta ve renkte kendi dijital imzanızı oluşturabilir, kampanyanızın itibarını artırabilirsiniz.

Yorum Gönder