close
Kitlesel Fonlamaya Dair İpuçları

Kampanyanızın Sesini Duyuracak En İyi Medya Araçları

Her başarılı kitlesel fonlama kampanyası, sağlam bir sosyal medya ve tanıtım stratejisi üzerine inşa edilmiştir. Bir başka deyişle; başarılı bir tanıtım stratejisi, kampanyanızın başarıya ulaşmasında önemli rol oynar. Daha geniş bir kitleye ulaşmak, daha fazla destekçi çekmek, kampanyanıza ve ürününüze daha fazla görünürlük kazandırmak için en iyi yol budur.

Her girişimcinin, kampanyasını tanıtmak için profesyonel bir PR ajansıyla anlaşma imkanı olmuyor. Başarılı bir tanıtım yapmak çoğunlukla girişimcinin kendi yeteneklerine bağlı kalıyor. Bu anlamda girişimcilere yardımcı olacak onlarca sosyal medya aracı mevcut. Ancak yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil.

Sosyal medya kanallarının yanı sıra kampanyanızı başarıya ulaştıracak, global ölçekte hizmet veren birçok online PR ve medya aracı mevcut. Kampanyanızın hak ettiği tanıtımı sağlayacak en iyi beş tanesini sizin için derledik.

BlogDash


Doğru blog yazarlarına sahip olduğunda blog yazılarıyla sesinizi duyurmak oldukça etkili bir yol. 200 binin üzerinde blog yazarına ulaşma vaadi veren BlogDash, kampanyanız için doğru yazarlarıyla kolayca iletişime geçmenizi sağlıyor.

HARO (Help a Reporter Out)


Kaynak ile gazeteciyi buluşturma platformu olan HARO, kaynakların medyada kendilerine – yani bu durumda kampanyanıza – yer bulma fırsatı sunuyor.

Press Friendly


Press Friendly, girişimcilere kampanyalarının tüm aşamalarında medya desteği veren bir online PR ajansı olarak hizmet sağlıyor. Platform, ürününüzün özelliklerine göre özelleştirilmiş bir PR stratejisi hazırlayacak deneyimli PR uzmanlarına sahip.

Cision


Cision, hikayenizi farklı kitlelere daha ilgi çekici bir şekilde anlatmanıza yardımcı olan bir medya istihbarat aracı olarak hizmet veriyor. Veri toplama ve veri analizi üzerine yoğunlaşan platform, doğru kitleyle iletişime geçmenizi sağlıyor.

Cision Media Database


Cision’un küresel medya veritabanı, size daha akıcı medya listeleri oluşturma ve kampanyanız için doğru kitleyle bağlantı kurma imkanı sağlıyor. Platform, daha anlamlı ilişkiler kurmanıza ve kampanyanızın kapsamını genişletmenize yardımcı olmayı oluyor.

Yorum Gönder