close
Kitlesel Fonlamaya Dair İpuçları

İyi Bir Lider ve Yönetici Olmanızı Sağlayacak 10 Ücretsiz Online Ders

Başarılı bir girişimci, her zaman yeni bir şey öğrenmedikçe hedefine ulaşamayacağını bilir. Bilgiye erişimin bu kadar kolay olduğu bir çağda, yeni bir şeyler öğrenmeye çalışmamanın da bahanesi olamaz.

İnternet sayesinde dünyanın dört bir yanındaki en iyi üniversitelerin derslerine erişmek mümkün. İşte o üniversitelerin ücretsiz sunduğu derslerden derlediklerimiz:

Ders: Improving Your Business Through a Culture of Health
Okul: Harvard Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlık ve mutluluğuna odaklanarak maliyetler nasıl düşürülür, gelirler nasıl artırılır ve nasıl daha güçlü bir şirket kurulur.

Ders: Sales Pitch and Closing
Okul: Northwestern Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Kendiniz ve şirketiniz için güçlü bir satış konuşması yapın, markanızı geliştirin ve potansiyel müşteriniz hakkında iyi bir izlenim edinin.

Ders: Connecting with Sales Prospects
Okul: Northwestern Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Başarılı bir toplantı nasıl yönetilir, hikaye anlatma kabiliyeti nasıl geliştirilir ve önemli sorular sorarak performansınız hakkında geri bildirim alınır.

Ders: Introduction to Strategic Doing: An Agile Approach to Strategy
Okul: Purdue Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Daha önce çalışmadığınız insanlarla nasıl güven inşa edilir, işbirliği yapma becerileri nasıl geliştirilir ve sorun çıktığında nasıl stratejik plan yapılır.

Ders: Organisational behaviour: Know your people
Okul: Macquarie Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Ofis ilişkilerini güçlendirmek için farklı yaklaşımlar ve kişiliklere sahip insanlar nasıl yönetilir.

Ders: Discover the Leader in You: Six Questions to Ask Yourself
Okul: Austin Peay Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Çalıştığınız yerde yönetici seviyesinde olmasanız bile nasıl lider olunur.

Ders: Leadership and Influence
Okul: Maryland Üniversitesi Sistemi
Neler öğreneceksiniz? Çalışanların iştiraki nasıl sağlanır, işbirliği nasıl teşvik edilir, herkesin güçlü yanlarıyla katkıda bulunabileceği ve liderlik edeceği güçlü ekipler nasıl yaratılır.

Ders: Attending a Networking Event
Okul: Washington Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Asansör konuşması nasıl mükemmel hale getirilir, potansiyel olarak garip bir ortamda nasıl anlamlı konuşmalar yapılır.

Ders: Emotional Intelligence at Work
Okul: Coventry Üniversitesi
Neler öğreneceksiniz: Duygusal zeka nasıl yönetilir ve insanları anlamada duygusal zekadan nasıl faydalanılır.

Ders: Agile Leadership Principles
Okul: Maryland Üniversitesi Sistemi
Neler öğreneceksiniz: Kararlarınızı nasıl aldığınız konusunda kendi önyargılarınızı nasıl algılarsınız, ekibinizin yaratıcı olmasına ve çatışmaları yönetmesine nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Yorum Gönder