close
Arıkovanı Girişim Haberleri

İnternet Kontrolü Cihazı Zulu Kds Ön Sipariş Sürecini Tamamladı

Yeni nesil internet kontrolü cihazı Zulu Kds ön sipariş sürecini başarıyla tamamladı. Arıkovanı üzerinden kitlesel fonlama kampanyasına çıkan proje 65.309 TL fon toplamayı başardı ve piyasaya çıkmak için gün saymaya başladı.

Bir erişim noktası (access point) cihazı olan Zulu Kds, internetin kontrolünü ebeveyne vererek çocuklara daha sağlıklı bir internet deneyimi sağlıyor. Herkesin rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanan ürün, arkasındaki bulut alt yapısı ile size ev internetiniz üzerinde tam yetki veriyor. Bilgileriniz bulut sisteminde güvenli bir şekilde saklanıyor. Geliştirici ekip, internet erişim kayıtlarınızı hiçbir şekilde görmediğini ve kayıt altına almadığını belirtiyor.

Zulu’yu kullanmak son derece basit. Güç kablosunu prize taktıktan sonra modeminize bir ethernet kablosu ile bağlayıp kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz. Zulu Portal mobil uygulaması ile istediğiniz ayarları yapıp yönetebiliyorsunuz.

Herkesin rahatça kullanabileceği şekilde tasarlanan ürün, arkasındaki bulut alt yapısı ile size ev internetiniz üzerinde tam yetki veriyor. Bilgileriniz bulut sisteminde güvenli bir şekilde saklanıyor. Geliştirici ekip, internet erişim kayıtlarınızı hiçbir şekilde görmediğini ve kayıt altına almadığını belirtiyor.

Arıkovanı üzerinden kitlesel fonlama kampanyasına başlayan Zulu Kds, hedeflediği 60.000 TL’nin üzerine çıkarak 65.309 TL fon toplamayı başardı. Cihaz için ön sipariş veren ilk destekçiler avantajlı fiyatı olan 199 TL’den cihaza sahip olma şansı yakaladı. Cihazın perakende fiyatı ise 289 TL.

Yorum Gönder

4 × three =