close
DünyaKitlesel Fonlama Kampanyaları

HyperJuice: Dünyanın En Güçlü USB-C Şarj Ünitesi

Ürettiği kaliteli Apple aksesuarlarıyla tanınan Hyper, geliştirdiği yeni şarj ünitesini kitlesel fonlamaya açtı. Şirketin ““dünyanın en güçlü USB-C şarj ünitesi” olarak lanse ettiği cihaz, aynı anda üç cihazı birden şarj edebiliyor.

27.000 mAh kapasiteye sahip olan cihaz, toplam 130W kombine çıkış kapasitesine sahip. Bunlar bir adet 100W USB-C giriş/çıkış jakı, bir adet 60W USB-C jakı ve bir adet 18W USB-A Hızlı Şarj jakından oluşuyor. Cihaz aynı zamanda FAA tarafından onaylanan en yüksek kapasiteli pil. Yani uçak seyahatlerinde de güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

100W USB-C şarj cihazınız varsa, HyperJuice’i bir saat içinde tamamen şarj edebiliyorsunuz. 60W’lık bir şarj cihazı, tamamen dolmak için yaklaşık 1,7 saate ihtiyaç duyuyor. Kutusundan şarj cihazı çıkmadığı için bunu kendiniz temin etmeniz gerekiyor.

HyperJuice aynı anda üç cihazı şarj edebiliyor ve bu sırada kendisi de şarj edilebiliyor.

Hyper yeni şarj ünitesinin sorunsuz çalıştığını göstermek için yakın zamanda cihazın 100W’de 15 inç MacBook Pro, 60W’de 13 inç MacBook Pro ve 18W’de iPhone X şarj ettiği bir video yayınladı.

Kullanıcılar da HyperJuice’in sorunsuz çalıştığına ikna olmuş olacaklar ki cihaza yoğun ilgi gösterdi. HyperJuice boy gösterdiği kitlesel fonlama sahnesinde hedeflediği fonun çok daha üzerine çıktı. 7 binden fazla insanın desteklediği proje 1 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardı.

Kitlesel fonlama kampanyası devam eden şarj ünitesi 149 dolardan başlayan ön sipariş fiyatına sahip. Cihaz sahiplerine Kasım ayından itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Yorum Gönder